مسیرهای ۱۲ گانه راهپیمایی خودرویی و موتوری۲۲ بهمن در تهران

کد خبر: 1048804

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: دوربین‌های دنیا در روز ۲۲ بهمن بر روی میدان آزادی زوم هستند و مراسمات پایتخت ایران را پوشش می‌دهند.

خبرگزاری فارس : حجت الاسلام سیدمحسن محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران پیش از ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم چهل‌ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرداری منطقه ۹ در حضور تمامی نمایندگان ادارات و نهادهای دولتی، اظهار کرد: ۱۲ مسیر راه‌پیمایی در تهران پا برجا است و تمامی مسیر به شکل خودرویی و موتوری انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه به هیچ عنوان حضور مردم به طور پیاده و تجمع نداریم، گفت: تمام مراسم دهه‌فجر در شهر و شهرستان‌های استان تهران بدون حضور و تجمع مردم برگزار می‌شود، اما تریبون ما تعطیل نیست و رسانه‌ها با قدرت این حضور خودرویی و موتوری را پوشش می‌دهند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: دوربین‌های دنیا در روز ۲۲ بهمن بر روی میدان آزادی زوم هستند و مراسمات پایتخت ایران را پوشش می‌دهند.

حجت الاسلام محمودی با بیان اینکه کار مراسم دهه‌فجر تعطیلی ندارد، خاطرنشان کرد: کارگروه‌های دهه‌فجر در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران شبانه‌روز در حال تلاش هستند و از هیچ موضوعی کوتاهی نمی‌کنند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت