ترافیک سنگین در آزادراه تهران-کرج-قزوین

کد خبر: 988864

سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از ترافیک سنگین در آزادراه تهران-کرج محدوده گرمدره و آزادراه کرج-قزوین محدوده پل فردیس تا پایانه شهید کلانتری خبر داد.

ترافیک سنگین در آزادراه تهران-کرج-قزوین

خبرگزاری تسنیم:بر اساس اعلام سازمان راهداری هم‌اکنون در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) تردد وسایل نقلیه روان بوده و محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

در زمان حاضر در آزادراه تهران - کرج محدوده گرمدره و در آزادراه کرج - قزوین حدفاصل پل فردیس تا پایانه شهید کلانتری ترافیک سنگین و در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس ترافیک نیمه سنگین است.

سازمان راهداری از بارش پراکنده باران در برخی از محورهای استان خراسان جنوبی خبر داده است.

* مهم ترین عملیات کارگاه جاده ای :

آزادراه تهران - شمال ( قطعه یک) ، واقع دراستان تهران تا 15 خرداد 99 ، از ساعت 19 تا 7 صبح روز بعد ، به‌ دلیل اجرای عملیات تکمیل سامانه های هوشمند ، مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین کرج - چالوس ، هراز و فیروزکوه انجام می‌شود.

ترافیک نیمه سنگین در هراز و فیروزکوه رییس پلیس راه شرق استان تهران از ترافیک نیمه سنگین در هر دو مسیر محورهای هراز و فیروزکوه خبر داد.

سرهنگ سیاوش محبی در گفتگو با خبرنگار مهر از ترافیک نیمه سنگین در محورهای هراز و فیروزکوه در شمال شرق استان تهران خبر داد و افزود: محورهای امام رضا (ع) و آزادراه حرم تا حرم نیز اکنون ترافیک پرحجم را تجربه می‌کنند.

وی علت ترافیک نسبتاً زیاد در روز کاری و غیر تعطیل در محورهای شرق استان تهران را پایان طرح فاصله گذاری اجتماعی در محورهای مواصلاتی شرق این استان دانست و گفت: امروز محدودیت تردد بین استانی برداشته شده است و به همین دلیل شاهد افزایش ترددها هستیم، اما از هموطنان تقاضا دارم، از تردد غیر ضروری در محورهای مواصلاتی پرهیز کنند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها