واکنش عضو شورای شهر به رفتار نامناسب سحر قریشی +عکس

کد خبر: 989280

عضو شورای اسلامی شهر تهران نوشت: درصورت عدم عذرخواهی رسمی سحر قریشی به عنوان نماینده مردم تهرانی پیگیر شکایت مدیریت حقوقی شهرداری تهران از وی خواهم‌ بود.

واکنش عضو شورای شهر به رفتار نامناسب سحر قریشی +عکس

خبرگزاری فارس: مجید فراهانی عضو شورای اسلامی شهر تهران در پستی اینستاگرامی در واکنش به اقدام اخیر سحر قریشی و رفتار نامناسب وی با یکی از پاکبانان نوشت: برخورد توهین آمیز سحر قریشی با یک پاکبان فضای سبز شهرداری قابل پذیرش نیست و درصورت عدم برخورد مناسب بیم‌آن می رود که این ناهنجاری به عرف جامعه تبدیل شود.

«روز گذشته در ویدیوی توزیع شده در فضای مجازی بازیگر تلویزیون و سینما ، سحر قریشی با خنده و مضحکه کنار رفتگری می رود و با تمسخر به دوستانش می گوید لباسم را با او ست کرده ام و وقتی رفتگر بی نوا به او واکنش نشان می دهد با حالتی توهین آمیز به آن دیگری رفیقش می گوید «همین مانده بود که فقط این به ما بگوید برو..»

واکنش عضو شورای شهر به رفتار نامناسب سحر قریشی +عکس

پاکبانان و‌ کارگران امروز با حداقل حقوق و‌ مزایا بیش‌ترین زحمت را برای رفت و‌روب ‌و تمیزی شهر و‌ بوستان‌ها می کشند و حداقل انتظار برخورد محترمانه و قدرشناسانه با این فداکاری هاست.

لذا درصورت عدم عذرخواهی رسمی خانم سحر قریشی به عنوان نماینده مردم قدرشناس تهرانی پیگیر شکایت مدیریت حقوقی شهرداری تهران از خانم سحر قریشی خواهم‌ بود تا خدای ناکرده اینگونه رفتارهای ناپسند تبدیل به هنجار جامعه نگردد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها