آتش‌سوزی مرگبار در ساختمان ۴ طبقه در تهران +تصاویر

کد خبر: 1050144

آتش‌نشانان حین خاموش کردن آتش‌سوزی در یک ساختمان چهار طبقه در خیابان طوس، با پیکر بی‌جان مردی ۵۰ ساله مواجه شدند.

باشگاه خبرنگاران: ساعت 4:20 بامداد امروز در پی تماس مکرر شهروندان با سامانه 125 مبنی بر آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی در خیابان طوس، نرسیده به جیحون، کوچه اسدی، بلافاصله ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران، آتش‌نشانان ایستگاه هشت و 85 را به محل حادثه رهسپار کرد.

محمود شکیبافر؛ افسر آماده منطقه پنج عملیات سازمان آتش‌نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: حین رسیدن آتش‌نشانان به محل حادثه مشاهده شد واحدی حدوداً 60 متری در طبقه اول یک ساختمان مسکونی چهار طبقه 16 واحدی دچار آتش‌سوزی شده و شعله‌های آتش در حال سرایت به واحدهای مسکونی مجاور بود.

وی افزود: آتش‌نشانان با قطع جریان برق و گاز محل حادثه، بلافاصله مشغول عملیات شدند و با کشیدن یک رشته لوله آبدهی به مقابله با آتش‌سوزی پرداختند.

به گفته افسر آماده منطقه پنج عملیات سازمان آتش‌نشانی تهران؛ همزمان گروهی دیگر به جست‌وجو در ساختمان به منظور یافتن محبوسان احتمالی پرداختند که با پیکر بی‌جان مردی حدوداً 50 ساله روبه‌رو شدند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ مرد میانسال به عوامل اورژانس حاضر در محل تحویل داده و پس از انجام معاینات اولیه توسط آنها، فوت وی تأیید شد.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت