صیدی که سرنوشت صیادش را دگرگون کرد +عکس

کد خبر: 1050300

ماهیگیری تایلندی بعد از صید صدف های دریایی و باز کردن آن ها متوجه مرواریدی با ارزش در آن شد.

باشگاه خبرنگاران: هتچای نیومدیکا ۳۷ ساله، بعد از بازگشت از ماهیگیری به خانه، همراه با خانواده‌اش مشغول تمیز کردن صدف‌های دریایی بودند که متوجه وجود مرواریدی در درون صدف شدند.

روز بعد مشخص شد که مروارید نارنجی با وزن ۷.۶۸ گرم، یکی از نادرترین انواع مروارید است که غالباً در پوسته حلزون تشکیل می‌شود و ارزش آن می‌تواند به حدود ۲۵۰ هزار پوند برسد.

هتچای چند روز پیش توضیحاتی را درباره این جواهر گران بها داد و از این اتفاق به عنوان رویایی عجیب در زندگی خود نام برد. او همچنین از ماجرایی که قبل از پیدا کردن مروارید در خواب دیده بود تعریف کرد و گفت: "خواب دیدم پیرمردی با لباس سفید و سبیل بلند از من می‌خواهد به ساحل بروم تا هدیه‌ای را دریافت کنم."

YrXDPgAvFF7z

ماهیگیر ادامه داد: "من فکر می‌کنم او مرا به یافتن مروارید هدایت می‌کرد. من می‌خواهم این شی باارزش را به بالاترین قیمت بفروشم، زیرا ارزش مالی آن سرنوشت و آینده من را کاملا تغییر خواهد داد و از این طریق خانواده‌ام زندگی بهتری خواهند داشت."

owQIgqBSvg1y

این خانواده دو پیشنهاد خرید مروارید به قیمت‌های ۲۴ هزار پوند و ۱۲۲ هزار پوند را رد کردند و در حال مذاکره با یک خریدار هستند که گویا از چین برای خرید این جواهر گران بها به تایلند رفته است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت