زنی با بارداری عجیب شوهرش را فریب داد +عکس

کد خبر: 1051486

زن روس با وانمود کردن به اینکه باردار بوده و بچه هایش حین زایمان فوت شده اند با فریب شوهر و اقوامش، آنها را به قبرستان کشاند.

باشگاه خبرنگاران جوان: زن جوانی که همسر و خانواده‌اش را در مورد بارداری و مرگ دو فرزندش فریب داده بود سرانجام رسوا شد. «لائورا دائودوف» ۳۱ ساله به شوهر و بستگانش گفته بود که باردار است و دوقلوهایش با عمل سزارین به دنیا خواهند آمد.

این زن محدودیت‌های کرونایی را بهانه قرار داده و گفته بود که شوهر و خانواده اش اجازه حضور در بیمارستان را ندارند. اما دروغ‌های این زن به اینجا ختم نمی‌شد. او سپس مدعی شد دوقلوهایش پس از تولد جان خود را از دست داده اند و پس از قرار دادن دو عروسک در پارچه ای سفید، شوهر و بستگانش را برای یک مراسم خاکسپاری دروغین به قبرستان کشاند. اما در حین مراسم بود که «دائود دائودوف»، همسر ۳۳ ساله این زن متوجه شد که او و اعضای فامیل در واقع در حال خاکسپاری دو عروسک هستند.

عروسک

دائود در این باره به رسانه‌های محلی گفت: «من پارچه روی صورت یکی از آن‌ها را کنار زدم و متوجه شدم یک عروسک است.»

این مرد در ابتدا فکر می‌کرد بچه‌هایش زنده هستند و توسط همسرش فروخته شده اند، اما پس از شکایت به پلیس و انجام تحقیقات مشخص شد که زنش اصلا باردار نبوده است. لائورا در حالی که گریه می‌کرد با اعتراف به پلیس گفت در مورد بارداری و مرگ دوقلوهایش به همسرش دروغ گفته است. این زن در ویدئویی که منتشر شده است گفت: «ما آرزو داشتیم دوقلو داشته باشیم و همسرم نیز متقاعد شده بود که بچه‌های ما در بیمارستان مرده اند. من لباس نوزاد به تن دو عروسک کردم تا آن‌ها کاملا حرف مرا باور کنند. نمی‌توانم کاری را که مرتکب آن شدم توضیح دهم، عمیقا احساس شرم می‌کنم.»

عروسک

مسئولان بیمارستان محلی نیز در تحقیقات به پلیس اعلام کردند که چنین زنی با این مشخصات هرگز به بیمارستان مراجعه نکرده و هیچ نوزادی را به دنیا نیاورده است.

عروسک

گفتنی است؛ تحقیقات پلیس محلی روسیه در این باره ادامه دارد.

عروسک

 

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت