کشف بقایای ماهیگیر مفقودشده در شکم کروکدیل! +تصاویر

کد خبر: 1051765

بقایای ماهیگیر مفقودشده در شکم یک کروکدیل ۴ متری پیدا شد.

 باشگاه خبرنگاران: بقایای یک مرد ماهیگیر مفقود شده استرالیایی در شکم یک کروکدیل پیدا شد. «آندره هیرد» ۶۹ ساله که برای ماهیگیری رفته بود هفته گذشته در سواحل کوئینزلند مفقود شد. جستجوگران محلی ابتدا قایق قربانی را که روی آب واژگون بود و آثار حمله کروکدیل در آن دیده می‌شد را پیدا کردند.

آن‌ها در حالی که یقین پیدا کرده بودند این ماهیگیر مورد حمله کروکدیل قرار گرفته اقدام به شکار و کشتن دو کروکدیل کردند. این دو کروکدیل در محلی که قایق این ماهیگیر پیدا شده بود شکار شدند. امدادگران پس از شکافتن شکم یکی از کروکدیل‌ها که ۱۳ فوت (۴ متر) طول داشت بقایای این مرد ماهیگیر را در شکم این حیوان پیدا کردند.

dkcGchw8jNZG

آندره هیرد از ساعت ۳ بعدازظهر روز پنجشنبه مفقود شده بود. همسر او پس از آنکه شوهرش به قایق تفریحی آن‌ها بازنگشت مقامات محلی را در جریان مفقودشدنش قرار داده بود. او همچنین هیچ پیامی را از طریق بی سیم دریافت نکرده بود. بنا به گزارش پلیس قربانی به جزء قایق و بی سیم هیچ تجهیزات دیگری را با خود به همراه نداشت.

ZpXhoqMXPM75

خبر حمله کروکدیل به این ماهیگیر در حالی خبرساز می‌شود که اوایل این ماه نیز حمله کروکدیل به یک شناگر در سواحل کوئینزلند خبرساز شده بود. این شناگر از ناحیه دست به شدت مجروح شده بود.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت