اقدام بیرحمانه زوج شکارچی صدای همه را درآورد! +عکس

کد خبر: 1053040

اقدام وحشیانه یک زوج آفریقایی پس از شکار و کشتن زرافه به سوژه رسانه ها تبدیل شد.

باشگاه خبرنگاران: انتشار تصاویری از اقدام وحشیانه یک زوج اهل آفریقای جنوبی در فضای مجازی خبرساز شده است. «مِرِلیز وان در مِروه»، ۳۲ ساله پس از شکار و کشتن یک زرافه، در اقدامی وحشیانه قلب این حیوان را از سینه‌اش خارج کرد و تصاویری از آن را در فیسبوک خود قرار داد.

این اتفاق در تاریخ ۱۳ فوریه و در منطقه‌ای در شمال کشور آفریقای جنوبی رخ داد. بنا به گفته این زن، شلیک و کشتن این حیوان هدیه‌ای بود که همسرش «گردهارد نیل»، به مناسبت روز ولنتاین، هزینه آن را به مسئولان محلی پرداخت کرده بود. این زن با انتشار این تصاویر دردناک و با ابراز خوشحالی از این هدیه همسرش در فیسبوک خود نوشته بود که «انگار روی ماه است.»

qwlLUk9NjPi7

وان دِر مِروه که مادر یک فرزند است و از پنج سالگی شکار می‌کند در این باره نوشت: «من در سال ۲۰۱۶ یک زرافه سیاه بزرگ شکار کردم، اما آن چیزی نبود که من می‌خواستم. تقریبا با همه کسانی که دسترسی به این زرافه‌ها را داشتند، تماس گرفتم، اما نتیجه‌ای نداد. دو هفته پیش دوستم «کریسجان باکر» در تماسی فوری با من گفت که سرانجام یک زرافه بزرگ سیاه را پیدا کرده است.»

بلافاصله «نیل» اتاقی برای خود و همسرش در هتل پنج ستاره‌ای در سان سیتی رزرو و با پرداخت ۱۵۰۰ یورو به صاحب زرافه یک هدیه ولنتاین غافلگیرانه را برای او فراهم کرد. در ویدئویی که در فضای مجازی منتشر شده مشاهده می‌شود که چطور این زرافه ۱۷ ساله پس از مورد هدف قرار گرفتن روی زمین سقوط می‌کند.

wKYHDyG77K8O

این حیوان در حالی که هنوز زنده است ور روی زمین افتاده با شلیک گلوله بعدی به سرش کشته می شود. آن‌ها سپس پوست حیوان را جدا کرده و مروه در حالی که قلب آن را در دست خود دارد تصاویری از این صحنه تهیه می‌کند. بنا به گزارش دیلی میل این زن تاکنون به تنهایی ۵۰۰ حیوان مختلف از جمله شیر، پلنگ، فیل را شکار کرده است.

انتشار تصاویر شکار دردناک این زرافه در حالی خبرساز می‌شود که چند روز پیش نیز تهدید یک دختر جوان فرانسوی توسط منتقدان به کشتن و شکار حیوانات خبرساز شده بود.

hpcehguk9A7B

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت