تصادف مرگبار راننده سمند با ۲ عابر پیاده در خاوران +تصاویر

کد خبر: 1053419

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از برخورد مرگبار خودروی سمند با دو عابرپیاده در ابتدای ورودی ترمینال خاوران خبر داد.

خبرگزاری تسنیم: سیدجلال ملکی با اعلام خبر تصادف مرگبار در جاده خاوران، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: ساعت 7:03 صبح امروز (نهم اسفند)، یک مورد حادثه تصادف در مسیر شرق به غرب جاده خاوران، ابتدای ورودی ترمینال خاوران به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با اشاره به حضور سه دقیقه‌ای آتش‌نشانان در محل حادثه افزود: در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودروی سواری سمند، حین حرکت در مسیر به دلیل نامشخصی، ضمن انحراف از مسیر اصلی، ورود به پیاده‌رو، عبور از جداول و جوی کنار و تصادف با نرده‌های کنار پیاده‌رو، با دو عابر پیاده برخورد کرده است.

وی با اشاره به اینکه خودروی مذکور فقط یک سرنشین (راننده حدوداً 53 ساله) داشت، تصریح کرد: خودروی مذکور در نهایت پس از برخورد با ستونهای پل عابرپیاده، متوقف شده بود.

ملکی ادامه داد: هر دو عابرپیاده آسیبهای شدیدی دیده بودند و مشخص شد هر (دو مرد 38 و 50 ساله) بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده‌اند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران یادآور شد: راننده سمند نیز دچار آسیب‌دیدگی شدید شده که وی نیز توسط آتش‌نشانان از خودرو خارج و تحویل عوامل اورژانس شد.

به گفته وی، در نهایت محل ایمن‌سازی و برای بررسی علت حادثه تحویل عوامل پلیس راهور شد.

7FgLuedNr9zL

3QyQQvzuO3mD

j7ICCxWbQDim

ZXQJdVDyjtwJ

جسد

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت