گردباد پشه، رانندگان را به وحشت انداخت! +فیلم

کد خبر: 1053867

هجوم گروهی پشه ها که صحنه ای شبیه به گردباد را در اتوبان ایجاد کردند موجب ترس و وحشت شاهدان عینی شد.

باشگاه خبرنگاران: در حالی که بارندگی شدید و وزش باد می‌تواند منجر به گردباد‌های مرگبار در سواحل آتلانتیک شود، اما برخی از مردم این کشور اخیرا با پدیده‌ای عجیب در این سواحل روبه رو شدند. ستونی عجیب که این بار از گرد و غبار تشکیل نشده بود بلکه از میلیون‌ها پشه ایجاد شده بود.

رانندگان و مسافران در بوینس آیرس  آرژانتین در حال عبور از جاده‌ای در این منطقه با دیدن چندین ستون پشه که صحنه‌ای شبیه به گردباد را ایجاد کرده بودند شوکه شدند. در یکی از تصاویری که توسط یکی از مسافران و با تلفن همراه در اتوبان ۷۴ تهیه شده این صحنه وحشتناک را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو چندین ستون از پشه که شکلی شبیه به گردباد را ایجاد کرده‌اند در حال حرکت از کنار اتوبان دیده می‌شوند.

این کاربر توئیتر با انتشار این ویدئو در توضیح کوتاهی نوشت: «چه کسی باور می‌کند چیزی که در این ویدئو نشان داده می‌شود پشه‌ها هستند. آن‌ها (ستون‌ها) بزرگ و بزرگ‌تر می‌شدند. من تابحال چنین چیزی در زندگی ام ندیده بودم.»

این ویدئو پس از انتشار در توئیتر مورد توجه کاربران قرار گرفت و تبدیل به ویدئویی پربازدید شد. یکی زا کاربران در کامنتی نوشت: «صحنه وحشتناکی بود. این پشه‌ها می‌توانند برای سلامتی انسان بسیار خطرناک باشند.»

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت