اسباب بازی که آرامش یک خانواده را بهم زد +عکس

کد خبر: 1054187

وجود تخم‌های سیاه در اسباب بازی بچه‌های یک خانواده آرامش آن‌ها را بهم زد.

 باشگاه خبرنگاران جوان: زنی استرالیایی در تشریح حادثه‌ای که در خانه‌اش رخ داد گفت: من و خانواده‌ام در یک خانه‌ باغ زندگی می‌کنیم. دو روز است که کودکان من اسباب بازی‌های خود را بلا استفاده گذاشته‌اند. بعد از دو روز متوجه هزاران تخم سیاه در این وسیله‌ها شدم که کل خانه را در بر گرفته بودند. این مادر جوان از تخم‌ها که بسیار براق بودند عکس گرفت و در فضای مجازی منتشر کرد به امید اینکه کسی تشخیص دهد این توپ‌های سیاه دقیقا چه هستند.

این مادر بسیار نگران بود که نکند این توپ‌ها تخم‌های موریانه باشد، چون تخم‌ها بیش از اندازه براق بود و عده زیادی این حدس که شاید تخم موریانه باشد را زده بودند. کاربر دیگری معتقد بود به دلیل براق بودن بیش از اندازه تخم‌ها نمی‌تواند فضله هیچ حشره‌ای باشد. فرد دیگری نوشت: شما باید برای شناسایی تخم‌ها به یک ذره‌بین احتیاج دارید. کاربر دیگری نوشت: با له کردن یکی از آن‌ها می‌توان دریافت که تخم حشره‌ یا اینکه چیز دیگری است.

EN8bKq4bCly4

در نهایت یک کارشناس کنترل کننده آفات نوشت: اگر ترس  از اینکه این توپ‌های سیاه تخم موریانه است را دارید، خیالت راحت. این تخم متعلق به هر حشره‌ای می‌تواند باشد به جز موریانه.

9RLcbxrGlSk5

 

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت