جشن تولد لاکچری یک خروس خبرساز شد! +تصاویر

کد خبر: 1054293

در یکی از سالن‌های آرایشی مردانه مراکش با ورود یک خروس برای دریافت خدمات ویژه تولد یک سالگی‌اش، همه مشتریان متعجب شدند.

باشگاه خبرنگاران: در یکی از آرایشگاه‌های مردانه در مراکش «سفیان مهداوی» مشغول کوتاهی و حالت دادن به پر‌های مشتری خود بود که روی صندلی ایستاده است و قبل از خشک شدن و شانه زدن پرهایش را با دقت می‌شوید. روی نیمکت‌های انتظار سالن مشتریان منتظر نوبت خود بودند و با تعجب بسیار کار او را تماشا می‌کردند، زیرا مشتری او یک خروس بود.

این آرایشگر مردانه می‌گوید: من مشتریانی را پذیرفتم که می‌خواستند مو‌های خود را کوتاه کنند یا ریش خود را به روش‌های مدرن کوتاه کنند، اما این اولین بار است که یک خروس را پذیرفتم. به نظر عجیب می‌رسد، اما این همان چیزی است که اتفاق افتاده است.

او افزود: روزی تماسی را از یک شهروند فرانسوی مقیم مراکش دریافت کردم که به مناسبت تولد یک سالگی خروسی که پرورش داده بود او را به آرایشگاه ببرد. در ابتدا متعجب شده و گمان کردم یک شوخی است، اما وقتی او خروس خود را به سالن آورد متوجه جدی بودن تصمیم این مرد فرانسوی شدم.

انتشار تصاویر و فیلم حضور آرام این خروس زیر دست آرایشگر در شبکه‌های اجتماعی موجب تعجب و خوشحالی بازدیدکنندگان آن شد، زیرا این خروس حتی موقع سشوار کشیدن پرهایش با دمای بالا هیچ حرکتی نکرده و حتی خوشحال نیز بوده است.

fO1N2kO4d8dl

mIq9HoPlCacE

X2KjYrO669xf

nFzTxrIthCVI

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت