مراسم جن‌گیری جان دختر بچه بیچاره را گرفت +عکس

کد خبر: 1054294

مادر خرافاتی که دختر بیچاره اش را برای جن گیری نزد یک جن گیر محلی برده بود، مرگ دردناک کودک خود را رقم زد.

 باشگاه خبرنگاران: مراسم خرافی جن گیری به مرگ تراژدیک یک دختر ۹ ساله سری‌لانکایی منجر شد.  بنا به گزارشی که پلیس محلی سری‌لانکا روز یکشنبه منتشر کرد، مادر این کودک، دختر خود را برای انجام جن‌گیری نزد یک زن محلی که هویتش مشخص نشده مراجعه کرده بود. ظاهرا این زن که به عنوان جن‌گیر شناخته می‌شد مراسم جن‌گیری را در حضور مادر کودک انجام داد. طی این مراسم خرافی این زن ابتدا دست و پای کودک را به زمین بسته و پس از مالیدن یک روغن مخصوص موسوم به روغن شیطان بر روی پیشانی این دختر به همراه مادر قربانی برای فراری دادن ارواح خبیث اقدام به زدن کودک با چوب کردند.

افراد محلی با شنیدن صدای فریاد‌های این دختر به محل حادثه شتافتند و قربانی را در حالی که بیهوش روی زمین افتاده بود، پیداکردند. این کودک بلافاصله به نزدیکترین بیمارستان محلی منتقل، که متاسفانه پزشکان نتوانستند جانش را نجات دهند.

164RH1bfuVtL

این اتفاق در دهکده «میگاهاوات» در نزدیکی کلمبو، پایتخت سری‌لانکا رخ داد. «آجیت روهانا»، سخنگوی پلیس محلی سری‌لانکا در این باره گفت: «این کودک بر اثر ضربات شدیدی که به بدنش وارد شده بود بیهوش و روی زمین افتاد. مرگ این دختر در بیمارستان مورد تایید قرار گرفت.»

V9ZR0igEikig

گفتنی است؛ در حالی که جسد کودک برای انجام کالبدشکافی به بیمارستان منتقل شده تحقیقات پلیس از زن جن گیر و مادر قربانی ادامه دارد. هنوز مشخص نیست آیا پلیس موفق به بازداشت پدر کودک شده است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت