چادرزدن خطرناک یک زوج در لبه پرتگاه! +عکس

کد خبر: 1054297

یک زوج انگلیسی با چادر زدن در لبه پرتگاه جان خود و فرزندشان را به خطر انداختند.

باشگاه خبرنگاران: یکی از نکات مهمی که در هنگام گردش رفتن و مسافرت باید مدنظر قرار گرفت، پرهیز از استقرار در نقاط پرخطر مانند حاشیه رودخانه‌ها یا مناطق مرتفع است. اقدام خطرناکی که یک خانواده انگلیسی با انجام آن جان خود و فرزندشان را به خطر انداختند.

1f8RKJ5FsICj

در تصاویر تکان دهنده‌ای که در فضای مجازی منتشر شده این خانواده را در حالی که به شکلی خطرناک در لبه یک پرتگاه چادر زده‌اند نشان می‌دهد. تیم گارد ساحلی تصاویری از اقدام پرریسک این خانواده تهیه و در فضای مجازی منتشر کرد. این تصاویر در لبه پرتگاهی در «کِلِوِلند» واقع در یورک شر شمالی واقع در شمال انگلیس تهیه شده است.

بنا به این گزارش این خانواده همچنین با حضور در این مکان اقدام به نقض قوانین محدودیت‌های کرونایی کردند. هنوز مشخص نیست آیا برای این خانواده به دلیل نقض قانون محدودیت‌های کرونایی جریمه‌ای در نظر گرفته شده است.

یکی از ماموران تیم گارد ساحلی در این باره گفت: «توصیه‌های ایمنی به ویژه در مورد خطر لغزش‌های ناگهانی یا رانش زمین به این خانواده داده شد. اگر در مسیر کِلِوِلند قدم می‌زنید لطفا در مسیر‌های پیاده روی تعیین شده حرکت کنید و اگر فردی را در ساحل در معرض خطر دیدید حتما به مأموران اطلاع دهید.»

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت