بادیه نشینی یک زن آلمانی در صحرای مصر +فیلم

کد خبر: 1054660

یک زن آلمانی با ساخت خانه‌ای به سبک قدیم به بادیه نشینی در صحرای جنوب غربی این کشور روی آورده است تا از موهبت و نعمت طبیعت لذت ببرد.

باشگاه خبرنگاران: در قلب صحرای بزرگ مصر در جنوب غربی این کشور یک جهانگرد آلمانی حدود ۱۶ سال پیش ترجیح داد خانه‌ای برای خود بسازد تا هر زمستان به آنجا برود و به دلیل و با هدف مراقبه و با شن و ماسه، درختان و آب که ۳۵ سال پیش او را در آنجا جذاب کرده بود، به طبیعت متوسل شود.

او عاشق مراقبه و شن‌های کویری است، بنابراین اتاق‌های خود را به سبک بادیه نشینی از آجر‌های گلی و برگ نخل در وسط صحرای مصر ساخته تا هر زمستان برود.

«فریدل براون» یک زن ۷۲ ساله آلمانی ۳۵ سال پیش عاشق این مکان موسوم به اردوگاه «بئر الجبل» شد بنابراین تصمیم گرفت تا آنجا که ممکن است در این محیط حضور داشته باشد.

زن خارجی با کمک مالک اردوگاه که بخشی از فضای خالی املاک خود را به او اختصاص داد، آرزوی خود را برآورده کرد و دختر و همسر خود را در سال ۲۰۰۵ به خانه‌ای جدید در دل صحرا دعوت کرد.

این زن که مربی مدیتیشن است درباره این تصمیم خود گفت: اگر فراموش کنیم که بخشی از طبیعت هستیم، در معرض خطر قرار می‌گیریم بنابراین خوب است که انرژی طبیعت را به یاد بیاوریم که برای غلبه بر محدودیت‌های زندگی به آن نیاز داریم و در این زمان اکنون طبیعت به ما می‌گوید که از ما قوی‌تر است.

او در زمینی به مساحت پنجاه هکتار خانه اش و یک چشمه آب گرم گوگردی زیرزمینی را ساخته است و از بازدید کنندگان به ویژه گردشگران آلمانی پذیرایی می‌کند و او این مکان را به نام الهه عشق و موسیقی فراعنه نامگذاری کرده است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت