مهارت بی نظیر کودکی ۶ ساله در آشپزی +فیلم

کد خبر: 1054862

کودکی شش ساله با انتشار ویدئوهایی از مهارت آشپزی خود در فضای مجازی، بسیاری از کاربران را به وجد آورد.

 باشگاه خبرنگاران: ممکن است بسیاری تصور کنند که کودکان توانایی پذیرش مسئولیت‌های خاص و ویژه را ندارند و همه آن‌ها باید برای انجام برخی  امور روزمره مانند غذا و نوشیدنی به مادران خود وابسته هستند، اما ویدئویی دیدنی از یک کودک چینی در فضای مجازی دست به دست می‌شود که به ما نشان می‌دهد بعضی کودکان مهارت انجام بسیاری از کار‌ها را دارند. در ادامه ویدئوی منتشر شده از این کودک را مشاهده می‌کنید:

این کودک چینی در سن ۶ سالگی به دلیل مهارت‌های کمیاب در تهیه شیرینی پزی و آشپزی در اینترنت شهرت پیدا کرده است. این کودک در ویدئو‌هایی که از خود در شبکه‌های اجتماعی از خود به اشتراک می‌گذارد، لباس‌های سنتی بر تن کرده و با انجام برخی از دستورالعمل‌های پیچیده با مهارت و سرعت بالا، در یک آشپزخانه ساده ظاهر شد.

ویدئو‌های این کودک چینی در فضای مجازی بازدید زیادی خورده، اما هیچ جزئیاتی در مورد هویت این کودک، فاش نشده است. کاربران شبکه اجتماعی پس از دیدن این ویدئو نوشتند: «این کودک واقعا کار درست است»، اما برخی دیگر از به سن او اشاره کردند و نوشتند:«این بچه ممکن است با یک اشتباه بدن خود را بسوزاند و این کار اصلا اتفاق جالبی نیست.»

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت