سازه‌های کبریتی یک پیرمرد در ۸۷ سالگی سوژه شد! +عکس

کد خبر: 1056489

تصاویری از سازه‌های کبریتی از مکان‌های مهم جهان توسط پیرمردی ۸۷ ساله در فضای مجازی خبرساز شد.

 باشگاه خبرنگاران: «درک» یکی از بازنشستگان خلاق انگلیس با استفاده از کبریت، مکان‌های دیدنی جهان را طراحی می‌کند که تصاویر آن در فضای مجازی منتشر  و مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفته است. این پیرمرد در مصاحبه‌ای گفت که او به دلیل محدودیت‌های ویروس کرونا، مجبور بود ساعت‌های طولانی را در خانه‌اش بگذراند اما با شروع این فعالیت گذر زمان را برای خودش راحت‌تر کرده است .

آخرین ابتکار این مرد ۸۷ ساله قایق می‌سی سی پی است که به صورت حرفه‌ای ساخته شده است. البته او مکان‌هایی از جمله، کلیسای جامع نوتردام، مجسمه آزادی، کاخ سفید و برج پل را ساخته است. او درباره سختی کارش گفت:" این کارها قابل عجله نیستند، زیرا مدل‌های بسیار پیچیده‌ای هستند. "

او در ادامه گفت که ممکن است تکمیل یک سازه حدود ۱۰ یا ۱۲ ماه طول بکشد و او باید ساعت‌ها طولانی راکار کند ولی از اینکار لذت می‌برد. درک در تلاش است که مدل‌های کوچکتری را بسازد، اما می‌گوید که از سازه‌های بزرگ لذت می‌برد و برایش جذاب است. درک در ادامه گفت: اینکار برای من یک سرگرمی است و باعث آرامش من می‌شود. من وقتی روی یک مدل کار می‌کنم در دنیای افکارم غرق می‌شوم که این موضوع برای من بسیار جذاب است. "

در ادامه تصاویر منتشر شده از سازه‌های کبریتی این پیرمرد ۸۷ ساله را مشاهده می‌کنید:

8WIUy4O8qB98

19I7rtOEBSKI

WOxcR5qIaJZI

04mHwWRjZ6E9

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت