انفجار نارنجکهای دست‌ساز در خیابان هاشمی + تصاویر

کد خبر: 1056762

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از انفجار نارنجکهای دست‌ساز در یک منزل مسکونی در خیابان هاشمی و سوختگی دو مرد جوان بر اثر این حادثه خبر داد.

خبرگزاری تسنیم: سید جلال ملکی با اعلام خبر انفجار خونین نارنجکهای دست‌ساز در یک منزل مسکونی در خیابان هاشمی، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: ساعت 19:53 امشب (26 اسفند) یک مورد حادثه انفجار در یک منزل مسکونی در خیابان هاشمی، قبل از خیابان جیحون، کوچه هلالی به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان ایستگاه شماره 85 آتش‌نشانی تهران به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان اتش‌نشانی تهران افزود: محل حادثه یک منزل دو طبقه قدیمی بود؛ دو مرد جوان حدوداً 25 ساله در حال حمل چند نارنجک‌ دست‌ساز بودند و این نارنجکها در دستان آنها قرار داشت.

وی تصریح کرد: حین پایین آمدن این افراد از پله‌ها، نارنجکهای دست‌ساز منفجر و خسارات جزئی به منزل وارد شده بود البته هنوز مشخص نیست که نارنجکها از دست این افراد به پایین افتاده یا خودشان به زمین خورده‌اند اما به هر حال هر دو نفر مصدوم شده بودند.

ملکی با بیان اینکه هر دو مصدوم از نواحی مختلف بدن دچار سوختگی شده بودند، بیان کرد: آتش‌نشانان این افراد را از منزل خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس دادند.

به گفته سخنگوی آتش‌نشانی تهران، در حال حاضر عملیات به پایان رسیده و نیروهای پس از تحویل محل حادثه به عوامل انتظامی به ایستگاه خود بازگشتند.

PyfYw8TnpkGh

puEF57u4iKi6

 n7ImUwvrODJX

bwObfnsFjfga

 

cL7peOYddORG

 

r0nfE3GgFJoV

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت