وانت ۶۲ میلیارد تومانی! + عکس

کد خبر: 1058276

جی ام سی هامر الکتریکی قبلاً در بازار ابر پیکاپ های الکتریکی به سنگ محک تبدیل شده است.

پدال: علاوه بر قوای محرکه ۱۰۰۰ اسب بخاری، این خودرو می‌تواند گشتاور تخمینی ۱۵۵۹۲ نیوتون متری را در میل‌لنگ تولید می‌کند. این آمار و ارقام نزدیک به خروجی کامیون‌های مدرن است. اخیراً هامر الکتریکی دستاورد دیگری داشته و آن‌هم فروش اولین دستگاه هامر الکتریکی ادیشن ۱ در حراجی برت جکسون با قیمت ۲.۵ میلیون دلار بوده است. با دلار ۲۵ هزار تومانی قیمت این خودرو ۶۲.۵ میلیارد تومان می‌شود.

تاد هابارد مهندس پرفورمنس هامر الکتریکی به دنبال وضع استانداردهای جدید در این زمینه با قوای محرکه الکتریکی بوده است. چنین تلاش‌هایی با وجود ویژگی‌های هوشمند زیاد در هامر الکتریکی کاملاً برجسته شده‌اند.

ecgC8RaF1Uf5

حذف پیشرانه درون‌سوز به تیم مهندسی اجازه داده تا ویژگی‌های جالبی همچون حالت خرچنگ و فرمان پذیری چهار چرخ را در هامر الکتریکی جای دهند. تمامی این ایده‌ها احساس‌برانگیز هستند. از دیگر ویژگی‌های پیکاپ جدید جی ام سی باید به ۱۸ دوربین زیر بدنه، لاستیک‌های ۳۵ اینچی، پوشش محافظتی زیر بدنه و سیستم تعلیق بادی و تطبیقی اشاره داشت.

اگرچه اولین دستگاه از خودروهای شاخص در حراجی‌ها معمولاً با قیمت بالایی فروخته می‌شوند اما مدل‌های ادیشن ۱ بعدی با قیمت ۱۱۲۵۹۵ دلاری و ظرف یک ساعت فروخته شده‌اند. مدل بعدی ۳X است که طبق برنامه از پاییز سال ۲۰۲۲ و با قیمت ۹۹۹۹۵ دلاری روانه خط تولید خواهد شد.

jLeRsLfYq4YR

جی ام سی علاوه بر پیکاپ هامر الکتریکی می‌خواهد نسخه شاسی‌بلند آن را نیز سوم آوریل ۲۰۲۱ رونمایی کند.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت