تصاویری از طوطی قبل از بلعیده شدن مار ۳ متری!

کد خبر: 1058364

مردی در استرالیا توانست از لحظات نفس گیر به دام افتادن طوطی بسیار زیبا در بدن مار ۳ متری قبل از بلعیده شدن او تصویربرداری کند.

 باشگاه خبرنگاران: «گری مونتاگنر» شهروند استرالیایی توانسته است از مار آویزان در مقابل خانه‌اش در شهر «مروپول» و لحظاتی که مار غول‌پیکر فک خود را به منظور هضم آرام پرنده باز کرده عکس بگیرد و آن را به عنوان «چرخه زندگی در طبیعت که با دوربین ثبت شد» در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارد.

مونتاگنر گفت: طوطیکاکادو به من نزدیک بود و صدای او حتی در پس زمینه فیلم شنیده می‌شود. او غمگین بود و در میان درختان ماند، زیرا خیلی ترسیده بود که در رویارویی با مار چه اتفاقی خواهد افتاد.

او گفت: این حادثه در فاصله ۶-۷ متری من رخ داد. فک فوقانی مار هنگامی که شروع به بلعیدن طوطی کرد متورم شد و فرایند بلعیدن دو ساعت طول کشید. می‌دانستیم که مار‌ها گاهی به روی پشت بام ما می‌آید و منتظر پرندگان می‌مانند. هفته گذشته نیز گربه همسایه طعمه مار‌ها شد و فقط سگ‌ها در امان هستند، زیرا مار‌ها به سگ نزدیک نمی‌شوند.

مار‌های شمال استرالیا غیر سمی هستند و می‌تواند به اندازه‌ای بین ۵ تا ۸.۵ متر رشد کنند و از پرندگان و پستانداران کوچک تغذیه می‌کند. مار‌ها ابتدا دور طعمه خود می‌پیچند و آن را فشار می‌دهند تا زمانی که خفگی رخ دهد و این روند به عنوان انقباض شناخته می‌شود.

Kfg6fLEZgNDV

tBHnUJrKoWNj

hjQNdu3CCKTq

OOmhjCr9Zt51

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت