آسیب عجیب کودک با ماشین اسباب بازی +تصاویر

کد خبر: 1059815

کودکی حدودا یک ساله‌ای که مشغول بازی با ماشین اسباب بازی بود، دچار آسیب دیدگی بسیار عجیبی شده که زندگی او را به خطر می‌اندازد.

باشگاه خبرنگاران: پزشکان بیمارستان «اسپرانسکی» در مسکو، پایتخت روسیه پس از سوراخ شدن جمجمه یک کودک به وسیله چرخ یک ماشین کوچک اسباب بازی، جان این دختر ۱۰ ماهه را نجات دادند. تصاویر اشعه ایکس چرخ این ماشین اسباب بازی را در چند میلی متر از مغز کودک نشان می‌داد و پزشکان می‌گویند که این کودک خوش شانس است که چرخ به مغز آسیب نرسانده و تنها جمجمه او را زخمی کرده است.

6Tcb9iK2JCsy

والدین این دختر می‌گویند که او به طور تصادفی هنگام بازی در خانه روی محور چرخ تیز اسباب بازی افتاده است. این تصاویر که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است، چرخ چسبیده به کنار سر کودک را نشان می‌دهد.

پزشکان این بیمارستان اعلام کردند که آن‌ها موفق به حذف چرخ با استفاده از یک ابزار خاص شدند و مراقب بودند که هیچ بخشی از چرخ در منطقه آسیب دیده باقی نماند. این کودک خوشبختانه در اثر این حادثه آسیب دائمی به سرش وارد نشده است.

gamVhDfrKJRU

در یک حادثه مشابه که در اوایل سال میلادی جاری رخ داد، یک دختر بچه دو ساله انگلیسی پس از بلعیدن ۱۴ توپ مغناطیسی که فکر می‌کرده آب نبات هستند، جان خود را از دست داد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت