پیداشدن بدن نیمه خورده کودک در هند! +عکس

کد خبر: 1060229

بقایای جسد کودک خردسال هندوستانی که توسط پلنگ مورد حمله قرار گرفته و خورده شده بود پیدا شد.

 باشگاه خبرنگاران: در حادثه‌ای تلخ نیم تنه کودک مفقود شده هندوستانی در یکی از جنگل‌های این کشور پیدا شد. جسد این کودک ۴ ساله که یک هفته از مفقودشدنش می‌گذشت در یک منطقه جنگلی در «کازیگوند» در جنوب کشمیر پیدا شد. این پسر خردسال که هویتش «نزاکت حسین خان» اعلام شده در تاریخ ۳۱ مارس مفقود شده بود.

تیم‌های حیات وحش به همراه ماموران پلیس پس از ۷ روز جستجو سرانجام نیم تنه کودک را در منطقه جنگلی در نزدیکی روستای محل اقامت وی پیدا کردند.

«رِشی ارشاد»، رئیس پلیس محلی تایید کرد که بدن نیمه خورده شده کودک در منطقه جنگلی پیدا شده است. بنا به گزارش پلیس محلی این کودک احتمالا پس از مورد حمله قرارگرفتن توسط پلنگ به داخل بوته‌ها کشانده شده و خورده شده است.

روز یکشنبه ماموران حیات وحش محلی یک قلاده پلنگ را در نزدیکی کازیگوند و به صورت زنده شکار کردند. بنا به گفته ماموران حیات وحش یک قلاده پلنگ نر به همراه توله‌های آن نیز در همین منطقه پرسه میزدند.

گفتنی است؛ خبر کشته شدن این کودک توسط پلنگ در حالی خبرساز می‌شود که طی ماه‌های گذشته حمله متعدد جانوران وحشی از جمله پلنگ و ببر به چند کودک محلی در این کشور خبرساز شده بود

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت