زن آمریکایی پس از ۳۰ سال ناخن‌هایش را کوتاه کرد + عکس

کد خبر: 1060433

صاحب بلندترین ناخن‌های جهان، پس از گذشت ۳۰ سال تصمیم گرفت ناخن‌های خود را کوتاه کند.

باشگاه خبرنگاران: صاحب بلندترین ناخن‌های جهان که یک زن آمریکایی است و ۳۰ سال قبل تصمیم گرفت ناخن‌های خود را دیگر کوتاه نکند، بالاخره به ستوه آمد و با کوتاه کردن ناخن‌هایش، از شر آن‌ها خلاص شد.

«آیانا ویلیامز»، از ایالت هوستون آمریکا، در سال ۲۰۱۷ رکورد طولانی‌ترین ناخن انگشتان دست و پای جهان که پیشتر در کتاب گینس ثبت شده بود را شکست. این زن که طول ناخن‌هایش به ۱۹ فوت (۴۸.۲۶ سانتی متر) می‌رسید، بیش از دو بطری لاک ناخن و ۲۰ ساعت وقت برای زیباسازی آن‌ها صرف می‌کرد.

قبل از اینکه ویلیامز از شر ناخن‌های بسیار بلند خود خلاص شود، رکورد جدیدی به ثبت رساند، زیرا ناخن هایش ۲۴ فوت ۰.۷ اینچ (۶۱.۱۴ سانتی متر) شده بودند. او در مطب متخصص پوست در «فورت ورث» ایالت تگزاس ناخن‌های خود را با استفاده از یک ابزار چرخشی الکتریکی کوتاه کرد.

کتاب رکورد‌های گینس به نقل از ویلیامز نوشت: با ناخن‌های من یا بدون آن‌ها، من هنوز ملکه خواهم بود. ناخن‌هایم مرا نمی‌سازند، من ناخن‌هایم را می‌سازم. ویلیامز از تصمیم جدید خود برای بلند کردن مجدد ناخن‌هایش گفت که قصد دارد ناخن‌های خود را فقط به ۶ اینچ برساند.

به گفته رسانه‌ها ناخن‌های بلندی که دور انداخته خواهد شد، برای مدتی در موزه‌ای در «اورلاندو»، ایالت فلوریدا به نمایش گذاشته می‌شود.

WARckQ6YzRzv

HJK9pdzeNjCD

lmTjp3lPOJdU

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت