خراب کردن موی سر مشتری پیرایشگر را روانه زندان کرد! +عکس

کد خبر: 1067068

یک پیرایشگر به دلیل خراب کردن موی سر مشتری توسط پلیس بازداشت شد.

باشگاه خبرنگاران: همه ما می‌دانیم که چقدر خراب کردن موی سر توسط پیرایشگر می‌تواند ناراحت کننده باشد. چه پیرایشگر منظور مشتری از مدل دلخواه را متوجه نشود چه تلاش او برای اجرای یک مد جدید روی موی سر با شکست مواجه شود،  به هر حال چنین اتفاقی موجب ناراحتی مشتری خواهد شد. اتفاقی که به تازگی در یکی از پیرایشگاه‌های چین رخ داد و حتی پای پلیس را  نیز به این موضوع باز کرد.

والدین یک کودک ۱۰ ساله که از پیرایش موی فرزند خود ناراضی بودند از پلیس خواستند تا برای حل اختلاف آن‌ها با پیرایشگر مداخله نماید. پس از آنکه این کودک به دلیل خراب شدن موهایش توسط پیرایشگر شروع به گریه کرد والدین او با پلیس تماس گرفتند. ظاهرا این کودک خواهان انجام مدلی روی مو‌های خود بود که پیرایشگر به دلیل متوجه نشدن منظور وی، مدل دیگری را روی سر او پیاده کرده بود. این حادثه اوایل این هفته و در منطقه «آنشون» واقع در گوئیژو چین رخ داد.

lgMwJFuBw8zF

گفتنی است؛ این نخستین بار نیست که نارضایتی مشتریان از پیاده شده مدل روی موهایشان به سوژه رسانه‌ها تبدیل می‌شود. نوامبر سال گذشته نیز در موردی مشابه ویدئویی توسط پدر یک کودک اهل منطقه «ناگپور» هند با نام «آنوشورت» منتشر شده بود که خراب شدن مو‌های پسرش توسط پیرایشگر موجب خشم او شده بود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت