آخرین سلفی زندگی اینفلوئنسر معروف! +عکس

کد خبر: 1081842

اینفلوئنسر معروف هنگ کنگی قصد ثبت عکس سلفی برای پیج اینستاگرامش را داشت که بر اثر سقوط از ارتفاع زیاد جان باخت.

آخرین سلفی زندگی اینفلوئنسر معروف! +عکس

 حتما این جمله معروف را شنیده اید که هر تفریح یا عملی که بخواهد زندگی فرد را با خطر مواجه کند نوعی حماقت به شمار می‌رود. به تازگی یک اینفلوئنسر معروف هنگ کنگی هنگام ثبت عکس سلفی جانش را از دست داد. این اتفاق زمانی رخ داد که «سوفیا چئونگ» ۳۲ ساله در هاپاک‎لای پارک در بالای یک صخره بلند در حال ثبت عکس سلفی بود. در این اتفاق که در ساعت ۵ بعدازظهر تاریخ ۱۰ جولای رخ داد این دختر جوان به همراه سه نفر از دوستانش در این پارک حضور داشت.

سلفی

چئونگ در بالای صخره در حال گرفتن عکس سلفی برای پیج اینستاگرامش بود که ناگهان به پایین سقوط کرد. او پس از سقوط در داخل یک استخر که ۵ متر عمق داشت فرود آمد. چئونگ با کمک تیم امداد و نجات از داخل استخر بیرون کشیده و با هلی کوپتر به بیمارستان منتقل شد. بنا به گزارش تودی آنلاین مرگ این دختر توسط پزشکان بیمارستان تایید و اعلام شد.

صوفیا چئونگ به خاطر عکس‌های زیبا و ماجراجویی‌های جسورانه اش در اینستاگرام مشهور شده بود. او آخرین عکس خود را در تاریخ ۹ جولای در پیج خود منتشر کرده بود. او در شرح این عکس نوشته بود: «روز‌های خوب در راهند؛ آن‌ها شنبه و یکشنبه نامیده می‌شوند.»/باشگاه خبرنگاران

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها