صحنه‌ وحشتناک به هوا پرت شدن قلعه بادی در پارک بلاروس + فیلم

کد خبر: 1081933

وزش باد شدید موجب به هوا برخاستن قلعه بادی در یکی از پارک های بازی بلاروس شد.

به هوا برخاستن قلعه بادی، صحنه‌ای وحشتناک را در یکی از پارک‌های بازی کشور بلاروس رقم زد. بنا به گزارش سان در این حادثه که به علت وزش باد شدید رخ داد، این قلعه بادی تا ارتفاع ۹ متر به هوا برخاست. این حادثه در جریان یک فستیوال در شهر االکساندریا رخ داد.

ویدئویی که منتشر شده است لحظه به هوا برخاستن این قلعه بادی را نشان می‌دهد. در این ویدئو این قلعه بادی در حالی به علت شدت جریان باد از زمین جدا شده و در هوا شناور است دیده می‌شود. در این ویدئو مشاهده می‌شود این قلعه بادی پس از طی مسافت کوتاهی در هوا روی زمین سقوط می‌کند. در این ویدئو افراد حاضر در محل حادثه که بلافاصله به کمک مجروحان حادثه می‌شتابند دیده می‌شوند. تعدادی از سربازان نیز که در نزدیکی محل حادثه حضور داشتند به کمک افراد مجروح شتافتند.

بنا به این گزارش در این حادثه تعدادی از کودکان و افراد بزرگسال دچار جراحت شدند. این افراد بلافاصله به نزدیک‌ترین بیمارستان منتقل شدند. «آلِسیا» یکی از شاهدان عینی در این باره گفت: «من کودکی را دیدم که از داخل قلعه به بیرون پرتاب شد. او خیلی ترسیده بود، اما خوشبختانه آسیب جدی ندید.»

«دمیتری» شخص دیگری که در محل حادثه حضور داشت نیز در این باره گفت: «باد شدید موجب به هوا برخاستن قلعه بادی شد. کودکان ترسیده بودند و گریه می‌کردند. سربازان بلافاصله به کمک ما شتافتند و آمبولانس‌ها سریعا در محل حادثه حاضر شدند.»/ باشگاه خبرنگاران

حجم ویدیو: 6.07M | مدت زمان ویدیو: 00:01:55 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت