شهاب حسینی دوباره مجری می‌شود!

کد خبر: 1002796

بعد از روایت بخش‌های جدید "شکرستان" تلویزیون و خبر تهیه‌کنندگی در شبکه نمایش‌خانگی، بازگشت به اجرا اتفاق جدیدی است که قرار شده با بازگشت "شهاب حسینی" به ایران رقم بخورد.

خبرگزاری تسنیم: صدایِ شهاب حسینی در روایت مجموعه "شکرستان" مدتی است که وجوه دیگری از هنرنمایی‌اش را به رخِ بینندگان تلویزیون می‌کشد. بازی در پروژه‌های سینمایی و خبر تهیه‌کنندگی‌اش در چند فیلم سینمایی که اخیراً در جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و سریال جدید نمایش‌خانگی که قرار است تولید شود به رسمِ گذشته اتفاق می‌افتد اما بازگشت به قامتِ اجرا بعد از 12 سال خبر دیگری بود که لحظاتی پیش توسط روابط‌ عمومی این برنامه ترکیبی جدید رسانه‌ای شد.

برنامه "همرفیق" عنوان این برنامه ترکیبی است که شهاب حسینی قصد دارد بعد از بازگشت به ایران، با ساخت این برنامه ترکیبی به حوزه اجرا بازگردد. از آخرین باری که شهاب حسینی به عنوان مجری در یک برنامه حضور داشته است، بیش از 12 سال می‌گذرد و او در این سال‌ها با حضور در آثار سینمایی و سریال‌ها از این فضا به دور بود. بنابر خبر روابط‌ عمومی این پروژه، تیم سازنده "همرفیق" از چهره‌های سینمایی و تلویزیونی‌اند اما هنوز جزئیات این برنامه معلوم نیست که قرار است در کدام مدیوم و فضای رسانه‌ای ساخته شود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت