بازگشت اردلان شجاع‌کاوه بعد از ۱۰ سال +عکس

کد خبر: 1008980

این روز‌ها "شرم" بازیگرانی همچون ابوالفضل پورعرب و اردلان شجاع‌کاوه که سال‌هاست نه جلوی دوربین تلویزیون و نه سینما آمده‌اند را کنار هم قرار داده و در خیابان‌های تهران تلاش می‌کند تا پاییز به آنتن برسد.

خبرگزاری تسنیم: صدایش ما را یادِ فرشته وحی سریال "یوسف پیامبر" می‌اندازد، هنرمندی‌اش ما را به صحنه تئاتر می‌برد. چندی پیش که بعد از سال‌ها تلویزیون "آقای رئیس‌جمهور" را پخش کرد دوباره یادِ اردلان شجاع‌کاوه افتادیم. "بایکوت"، "کرکوک"، "گذرگاه" خاطره‌انگیزند و "هشت بهشت" هم که این شب‌ها بعد از سال‌ها در شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود.

"مردان آنجلس"، "همسر"، "نوعروس" و "کلانتر" نقش‌های متفاوتی را از این بازیگر قدیمی و صاحب سبک به نظاره نشستیم. در "صاحبدلان" محمدحسین لطیفی نوع دیگری از نقش‌آفرینی اردلان شجاع‌کاوه به چشم آمد و در "چارخونه" سروش صحت برای اولین بار، طنز بازی کرد. اما بعد از "عمارت پدری" اکبر منصور فلاح شبکه پنج سیما، اپیزودی در "شاید برای شما هم اتفاق بیفتد" و گاهی اوقات رادیو و تئاتر، خبر چندانی از شجاع‌کاوه نشد.

بازگشت اردلان شجاع‌کاوه بعد از ۱۰ سال +عکس

این روز‌ها شجاع‌کاوه مثل ابوالفضل پورعرب، در "شرم" احمد کاوری نقش ایفا می‌کنند. سریالی که در سکوت خبری جلوی دوربین رفت و سیروس گرجستانی، بازیگر شناخته‌شده سینما و تلویزیون که به تازگی دارفانی را وداع گفته، در ماه‌های اخیر مشغول ایفای نقش در این سریال تلویزیونی بود. در این سریال ترکیب خاصی از بازیگران حضور دارند که ابوالفضل پورعرب، اردلان شجاع کاوه، فاطمه گودرزی، سیروس گرجستانی از جمله این بازیگران این سریال‌اند؛ و نوعی تجدید خاطره با بازیگران یکی دو دهه گذشته است.

"شرم" مدتی است جلوی دوربین رفته و فیلمبرداری آن با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تهران ادامه دارد. این سریال ملودرام قرار است پاییز امسال از شبکه سه سیما پخش شود، بر اساس فیلمنامه‌ای از سعید فرهادی جلوی دوربین رفته و تاکنون بازیگرانی، چون ابوالفضل پورعرب، فاطمه گودرزی، فریبا متخصص، نسیم ادبی، سیدمهرداد ضیایی و مرحوم سیروس گرجستانی جلوی دوربین سریال "شرم" رفته‌اند و چند بازیگر دیگر نیز به این پروژه اضافه خواهند شد.

۱

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت