آزاده نامداری چگونه خود کشی کرده است؟+عکس

کد خبر: 1057648

آزاده نامداری در یکی از نوشته های خود حرف هایی زد که مضمون ناامیدی داشت.حالا که فرضیه خودکشی او قوی است احتمال افسردگی او هم قوت می گرد و باید دید با چه چیز دست به خودکشی زده است.

 رکنا: در حالی که فرضیه خودکشی در حال حاضر قوی ترین فرضیه برای علت فوت آزاده نامداری است؛ حال این سوال در اذهان عمومی جای می گیرد که آزاده نامداری چگونه خود کشی کرده است؟

آیا می توان با استناد به یکی از دست نوشته های آزاده نامداری این احتمال را داد که او به نوعی افسردگی دچار بوده است؟

آزاده نامداری در یکی از آخرین پست های اینستاگرام خود در شب جشن تولدش، دل نوشته ای غمبار منتشر کرد که مضمون ناامیدی و یاس در آن به خوبی احساس می شد.

حرف های غمناک آزاده نامداری قبل از مرگ

آزاده نامداری در شب چهارشنبه سوری کلیپی از جشن تولد منتشر کرد.این کلیپ در آذرماه ضبط شده بود. آزاده نامداری در پست خود نوشت:«این چند ثانیه مال تولد من است، آذر ماه، اما مرور که میکنم یکی از قشنگترین شبهای زندگیم بود که میخواهم بماند به یادگار. آنقدر حرف توی دلم تلمبارشده که نمیدانم چه بنویسم، سال سخت، سال درد، شبها یا دعا میکردیم یا با اشک خداحافظی.

چندین و چند بار نمیدانم اما خیلی بیشتر از توان مان برای یک سال. حرفهای کارشناس برنامه که از دیروز همه جا هست به من احساس تحقیر میدهد،اواز یک تریبون رسمی میگوید نخورید آخر اینجا ایران است سرزمینی سرشار از انواع نعمات خدا، من بچه جنگم با سن کم بمباران یادم هست، اما درتصورم نمیگنجد دخترم، قلبم، همه چیزم قرار باشد توجیه شود که جنگ است جنگی از نوعی دیگر، انصافا شما که بچه دارید نمیترسید؟؟

اگر روزی از من بپرسد که بااین همه رنج چرا من را به دنیا آوردی چه بگویم؟ چرا بساطت را جمع نکردی واز این کشور نرفتی؟؟ بگوید چرا من را اینجا به دنیا آوردی؟؟

حرفهایم برایش قابل فهم نیست که دخترم من عاشق این خاکم، من تحت هیچ شرایطی سرزمینم راترک نمیکنم، من امیدوارم، میخواهم بسازم این سرزمین آبا واجدادی را، نباید خاکمان را رها کنیم و وای اگر بمن پوزخند بزند که بفرما این وضع ماست. توی ممنوع الکار به چی دقیقا امیدواری؟ کجا را دقیقا میخواهی بسازی؟

خدا کند از چشمهایم بخواند که عشق به وطن رگ وریشه دارد، به هر قیمتی.

پ.ن

نمیخواهم کام تان را تلخ کنم، تا ساعاتی دیگر جشن ایرانی چهارشنبه سوری است، البته با مراقبت های کامل.

بگذارید به حساب درد دل آخر سال.

من امیدوارم سخت امیدوار،بهار با روزهای بلندش،با خورشید عالم تابش شاید مرهم دردمان شود شاید بهارمان واقعی باشد چه معلوم

4e2xCB7Abi6U

کشف قرص روی کانتر آشپزخانه

در شب کشف جسد آزاده نامداری در خانه اش مقداری قرص روی کانتر آشپزخانه او دیده شد که شاید مصرف همین قرص ها سبب مرگ او شده باشد. می توان احتمال داد که مصرف دارو به طور ناخواسته او را به کام مرگ فرو برده است و دقیقا همین جا سوالی در ذهن، پرانتز باز می کند که آیا اگر کسی از مرگ خود بی خبر باشد قبل از فوت برای دخترش نامه ای با مضمون خداحافظی می نویسد؟

با این حال باید منتظر بود تا نظر دقیق پزشکی قانونی از طریق مراجع قضایی در مورد علت دقیق فوت آزاده نامداری اعلام شود و مشخص شود که چه چیز او را به کام مرگ کشاند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت