ماجرای بیکار شدن بازیگر پس از حضور در «خنده بازار» +عکس

کد خبر: 1060442

ماهان عبدی، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون، با حضور در کافه خبر، درباره ماجرای بیکاریش پس از حضور در «خنده بازار» توضیح داد.

خبرآنلاین: ماهان عبدی، بازیگری که در نوروز ۱۴۰۰ در سریال «نوروز رنگی» با کارگردانی علیرضا مسعودی حضور داشت، از روزهایی گفت که به‌خاطر بازی در «خنده بازار» کسی با او همکاری نمی‌کرده و مدت‌ها بیکار مانده بوده است.

او که به همراه کارگردان و دیگر بازیگران سریال «نوروز رنگی» در کافه خبر حاضر شده بود، درباره ماجرای ممنوع‌الفالیتی‌اش توضیح داد: «تا چند سال می‌گفتند تو در «خنده بازار» بوده‌ای و با تو کار نمی‌کنیم. خودم دو سال سر این موضوع گرفتار بودم، حتی سر یک کار دیگر با آقای مسعودی هم این مشکل را پیدا کردیم؛ نقش محوری داستان من بودم اما یک مدیری مخالفت کرد و ایشان مجبور شدند نقش من را تغییر دهند   و به نظرم این خیلی بی‌منطق است. من برای یک شبکه آیتم کار کردم، حالا برای همان شبکه می‌خواهم یک کار دیگر انجام دهم، اجازه نمی‌دهند.»

او درباره واکنش‌های منفی نسبت به حضور هنرمندان در عرصه‌های مختلف گفت: «من کلا نمی‌دانم چرا مردم خیلی سریع نسبت به همه چیز جبهه می‌گیرند، مثلا همین برنامه «خنده بازار»، اگر این برنامه را کار کنی سریال نمی‌توانی کار کنی، اگر سریال کار کنی سینمایی نمی‌توانی کار کنی و این موارد ادامه دارد.»

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت