یک مجری تلویزیون بازیگر شد +عکس

کد خبر: 1067360

تصویربرداری سریال تاریخی "خود خواسته" در حالی به خیابان حجاب رسیده که حضور باربد بابایی در کنار بازیگرانی مثل حسین پاکدل قابل توجه است.

خبرگزاری تسنیم: سریال "خود خواسته" به روایت تاریخی در 2 برهه زمانی می‌پردازد. داستان از سال 1320 شروع می‌شود و ادامه آن به سال 1390 می‌رسد.

در ابتدای این سریال جوانی روایتی از 70 سال پیش را بیان می‌کند. این سریال داستان خاصی دارد که گروه نویسندگان حدود 5 سال برای نگارش آن زمان گذاشتند.

تصویربرداری سریال "خود خواسته" به 40 درصد رسیده است. لوکیشن اصلی این سریال در یک پژوهشکده در خیابان حجاب است که چند لوکیشن داخلی در این فضا ساخته شده است و همچنین این سریال یک لوکیشن حیاط زندان قدیمی هم دارد.

سریال

ثریا قاسمی، علیرضا آرا، حسین پاکدل، باربد بابایی، سهیلا گلستانی، محمد صدیق‌مهر، محمد نادری، عزت‌الله مهرآوران، رضا کریمی، علیرضا استادی، ایمان صفا، پیام احمدی‌نیا، محیا دهقانی، پادینا کیانی، آتش تقی‌پور، بهزاد رحیم‌خانی، سعیده عرب، صبا گرگین‌پور از جمله بازیگران این سریال تلویزیونی‌اند.

از دیگر عوامل این سریال می‌توان به امیرعلی نبویان، علی دادرس، بهار نوروز پور و دادرس به عنوان نویسنده؛ امید همتی فراز مدیر برنامه‌ریزی؛ امیرحسین کهکشان، دستیار اول کارگردان؛ بیژن محرمی، مدیر تولید؛ میلاد پرتوی، مدیر فیلمبرداری؛ اشکان پورتاجی، مدیر صدابرداری؛ امین جهانی، طراح صحنه؛ زهره سلطانی، طراح لباس؛ امید گلزاده، طراح گریم؛ محمد رسول ابراهیم‌پور، مدیر تدارکات و اسرافیل قاسمی، عکاس اشاره کرد.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت