آقای بازیگر: در گذشته تا این اندازه سرگرمی نبود

کد خبر: 740341

پرویز پورحسینی گفت: در گذشته اگر سریال خوبی ساخته می‌شد،‌ مخاطبان به‌خوبی می‌توانستند جذب سریال‌ها شوند، اما الان با شرایط موجود مردم ما انتخاب بیشتری دارند.

خبرگزاری فارس: پرویز پورحسینی بازیگر سریال «گمشدگان»با اشاره به دلیل کمبود تولید آثاری با کیفیت قابل قبول در تلویزیون گفت: به عنوان بازیگر صلاحیت ندارم تا به این سوال پاسخ دهم. جواب این سوال نیاز به تحقیق میدانی و مطالعه دارد و من به عنوان بازیگر راجع به هر موضوعی حرف نمی‌زنم.

پورحسینی: در گذشته تا این اندازه سرگرمی نبود

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که «بخشی از خاطره‌های مردم ما با سریال‌هایی است که شما و هم نسلان‌تان برای مخاطب رقم زدید، فکر نمی‌کنید این خاطره سازی به همان دوران محدود شده و در حال حاضر این کمبود در رسانه ملی ما احساس می‌شود»، نیز اظهار داشت:‌ خیلی خوب می‌دانید که شرایط روزگار ما اصلا شبیه به گذشته نیست.

این بازیگر افزود: در گذشته مردم تا این اندازه سرگرم نبودند، اما در حال حاضر وقتی جوانی تلفن همراهش را در دست می‌گیرد وارد فضای مجازی می‌شود،‌ ساعت و زمان را از یاد می‌برد. در گذشته تا این حد سرگرمی و فضای مجازی و تنوع کانال‌ نبود. بنابراین اگر سریال خوبی ساخته می‌شد،‌ مخاطبان به خوبی می‌توانستند جذب سریال‌ها شوند، اما الان با شرایط موجود مردم ما انتخاب بیشتری دارند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت