بنیامین بهادری و به دنیا آمدن دومین فرزندش +عکس

کد خبر: 742103

کمتر کسی است که آهنگ "یه خونه" از بنیامین را گوش نکرده باشد. او این آهنگ را به یاد همسر اولش که سال ۹۲ در تصادف رانندگی از دست داد، منتشر کرد. حتی می‌توان گفت: آن اتفاق و آن آهنگ به محبوب‌تر شدن هر چه بیشتر این خواننده پاپ منجر شد.

سرویس فرهنگی فردا: کمتر کسی است که آهنگ "یه خونه" از بنیامین را گوش نکرده باشد. او این آهنگ را به یاد همسر اولش که سال 92 در تصادف رانندگی از دست داد، منتشر کرد. حتی می توان گفت آن اتفاق و آن آهنگ به محبوب تر شدن هر چه بیشتر این خواننده پاپ منجر شد.

بنیامین دوباره پدر می شود

او بعد از آن آهنگ، آلبومی با عکس جلدی از خودش با چهره ای عزادار در کنار دختر کوچکش بارانا روانه بازار کرد که به تصویر کشیدن تنهایی پدر و دختر و یادآوری اتفاق تلخی بود که برایشان افتاده بود و مخاطبان شان را به دنبال کردن هر چه بیشتر آینده آن ها ترغیب می کرد.

بنیامین دو سال بعد از آن اتفاق با شایلی محمودی ازدواج کرد واز عکس این زوج کنار هم در پوستر فیلم سلام بمبئی رونمایی شد که در آن با هم همبازی بودند.

این خواننده محبوب به تازگی در صفحه شخصی اش خبر پدر شدن مجددش را داده و نوشته: انگار همه این 35 سال را منتظرت بودم پسرم و همچنین درباره دخترش نوشته :بارانا از همه ما خوشحال تره. چرا نباشه؟ داره میشه خواهر بزرگه. همسر دوم بنیامین بزرگ شده آمریکاست و خواسته تا روزهای بارداری خود را در آمریکا و در کنار خانواده اش بگذراند. بنیامین نوشته که در جواب این خواسته فقط گفته: چشم.

چند روز پیش بنیامین بهادری با انتشار عکسی از فرزند دومش که تازه متولد شده است در اینستاگرامش نوشت: «بن‌سان بیست و هفتم مهر به دنیاى ما اومد و انقدر تو این یک هفته درگیر ماجرا بودیم که نتونستم چند خط براتون بنویسم. گاهى براى یک صحنه شدیداً عاشقانه در یک فیلم میشه سال ها اشکى شد. یا براى خوشحالى خانواده دکتر ارنست بعد از رسیدن به ساحل میشه غصه ها رو فراموش کرد. توى این حال خوب آرزو مى کنم که هر کدوم از شماها به خواسته اى که همین الان در قلبتون پنهونش کردین برسید. دوستتون دارم بیشتر از دیروز و احتمالاً کمتر از فردا»

بنیامین بهادری

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت