بازیگر سریال پدر: هیچگاه درگیر خرید هدیه برای مادرم نبودم

کد خبر: 926790

بازیگر سریال پدر گفت: من هیچگاه درگیر خرید هدیه برای مادرم نبودم و سعی کردم همه چیز را در طول یک روز خلاصه نکنم و تمام زمان سال بسیار نزدیک و مداوم در کنار مادرم حضور داشته باشم.

خبرگزاری میزان: بازیگر سریال پدر گفت: من هیچگاه درگیر خرید هدیه برای مادرم نبودم و سعی کردم همه چیز را در طول یک روز خلاصه نکنم و تمام زمان سال بسیار نزدیک و مداوم در کنار مادرم حضور داشته باشم.

کاوه خداشناس بازیگر سینما و تلویزیون با تبریک ولادت حضرت فطمه (س) و فرارسیدن روز مادر درباره این روز بزرگ گفت: نمی‌دانم چگونه و با چه کلام و جمله‌ای جایگاه والا و بزرگ مادر را وصف کنم. مادران همواره مهمترین عنصر کلیدی در بنیان زندگی هر خانواده هستند و روز مادر یکی از باشکوه‌ترین روزهای هر سال است.

وی وظیفه فرزندان نسبت به مادران را اینگونه تشریح کرد: مادران در تک تک لحظات زندگی ما از خودشان صبر و بردباری و ایثار نشان می‌دهند و ما فرزندان در درجه اول باید درک کنیم که این عزیزان تا چه حد نسبت به تمامی ما فداکاری کرده‌اند و قدر این فداکاری مادرانه را بدانیم.

بازیگر سریال "همه خانواده من" مادران را الگویی کامل در زندگی دانست و افزود: مادران مجموعه ای کاملی از خصایل نیک جهان همچون وفاداری و فداکاری و ایثار هستند. چه خوب که بتوانیم در شخصیت خود از این صفات زیبا استفاده کرده و در طول زندگی از آنها بهره ببریم.

خداشناس درباره خرید هدیه روز مادر خاطرنشان کرد: من هیچگاه درگیر خرید هدیه برای مادرم نبودم و سعی کردم همه چیز را در طول یک روز خلاصه نکنم و تمام زمان سال بسیار نزدیک و مداوم در کنار مادرم حضور داشته باشم.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت