ماجرای لغو کنسرت سیروان خسروی به دستور ارتش +عکس

کد خبر: 946488

درحالی برخی‌ها برخی‌ها سعی دارند که ارتش را مسئول مستقیم لغو کنسرت سیروان خسروی در قزوین جلوه دهند که چنین موضوعی صحت ندارد.

خبرگزاری فارس: کنسرت موسیقی سیروان خسروی در قزوین لغو شد و این خواننده با انتشار نامه‌ای که در آن به نقل از رئیس انجمن موسیقی قزوین ادعا شده بود که این لغو کنسرت به دستور مستقیم ریاست عقیدتی - سیاسی ارتش انجام شده را در اینستاگرامش کرد.

بلافاصله بسیاری از رسانه‌ها و کاربران شبکه‌های اجتماعی این خبر را منتشر کردند و هجمه‌ها به ارتش شروع شد.

واقعیت

اما واقعیت این است که ارتش مشکلی با برگزاری کنسرت در قزوین به شرط ارائه مجوزهای لازم ندارد همانظور که نهم تیر ماه ۹۸، بهنام بانی دیگر خواننده کشور با اخذ مجوزهای لازم و عقد قرارداد با سالن ۲۹ فروردین ارتش در قزوین، اجرای موسیقی داشته و در روند برگزاری کنسرت "هیچ مشکلی" وجود نیامد.

در همین رابطه حجت‌الاسلام کربلایی رییس عقیدتی سیاسی قرارگاه عملیاتی لشکر 16 زرهی قزوین گفت: اسپانسر برگزار کننده کنسرت سیروان خسروی هیچ قراردادی با لشکر 16 برای واگذاری سالن نداشته است. حجت‌الاسلام کربلایی اضافه کرد: به دنبال پیگیری‌های اسپانسر برگزار کننده کنسرت، از طریق بازرسی لشکر 16 زرهی به آقای سیروان خسروی اعلام شد برگزاری کنسرت منوط به اخذ مجوزهای لازم از سوی دستگاه‌های ذیربط می باشد. وی افزود: علاوه بر این روز سه شنبه یازدهم تیر ماه نیز موضوع یاد شده از طریق لشکر 16 زرهی مجددا به اسپانسر کنسرت یاد آوری شد که با توجه به عدم ارائه مجوزهای لازم امکان واگذاری سالن میسر نمی‌باشد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت