خانم بازیگر: بینی‌ام شکست و مجبور به جراحی شدم

کد خبر: 953245

بازیگر فیلم سینمایی «دعوت» گفت: من اگر بینی خود را عمل کردم صرفاً به خاطر شکستگی بود و اگر نه آن عمل را هم انجام نمی‌دادم، در سریال «راه سوم» به کارگردانی قاسم جعفری بینی‌ام شکست در غیر این صورت هیچ وقت جراحی نمی‌کردم.

خبرگزاری میزان: نگار فروزنده بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون پیرامون حواشی بوجود آمده درباره عمل جراحی زیبایی خود گفت: بسیاری از افراد در فضای مجازی و دیگر فضا‌ها گفتند که به دلیل عمل زیبایی به من پیشنهاد کار نشده و کم کار شده‌ام در صورتی که به هیچ وجه اینطور نبوده و نیست.

وی در همین راستا ادامه داد: من بار‌ها کسانی که این حرف را زدند و گفتند که به دلیل جراحی زیبایی کم کار شده‌ام را به چالش طلبیدم، من پیشنهاد دادم در هر برنامه‌ای که می‌گویند یک پزشک زیبایی حاضر شود و بگوید که من به جز عمل بینی آیا عمل دیگری انجام داده‌ام یا خیر، اگر جواب پزشک مثبت باشد من بازیگری را کنار می‌گذارم.

خانم بازیگر: بینی‌ام در یک حادثه شکست و مجبور به جراحی شدم

بازیگر فیلم سینمایی «دعوت» درباره عکس‌های منتشر شده از خود در فضای مجازی اظهار کرد: مشخصاً برخی تصاویر سوءتفاهم ایجاد می‌کند، برخی عکس دوران نوجوانی مرا در کنار عکس امروزم گذاشته‌اند و آن را منتسب به عمل زیبایی کرده‌اند امام اینطور نیست.

وی با اشاره به بی اهمیت بودن حواشی فضای مجازی تاکید کرد: من زیاد به حواشی و یا چنین نظراتی در فضای مجازی اهمیت نمی‌دهم، من تنها بینی خود را جراحی کرده‌ام و هیچ عمل جراحی دیگری روی صورت انجام نداده‌ام.

بازیگر فیلم سینمایی اخراجی‌ها در همین رابطه افزود: من هیچ ترسی از بیان حقیقت ندارم، بار‌ها از مجلات و رسانه‌ها خواستم تا در مورد این قضیه به صورت جدی بررسی کنند، اما هیچکس اقدامی انجام نداد، از نظر من مردم حق دارند در مورد بازیگرانی که دنبال می‌کنند سوالاتی داشته باشند و من هم آماده پاسخ دادن هستم.

خانم بازیگر: بینی‌ام در یک حادثه شکست و مجبور به جراحی شدم

وی دلیل عمل بینی خود را شکستگی اعلام کرد و ادامه داد: من اگر بینی خود را عمل کردم صرفاً به خاطر شکستگی بود و اگر نه آن عمل را هم انجام نمی‌دادم، در سر سریال «راه سوم» به کارگردانی قاسم جعفری بینی‌ام شکست در غیر این صورت هیچ وقت جراحی نمی‌کردم.

فروزنده خاطرنشان کرد: اگر به خاطر عمل زیبایی پیشنهادات بازیگران کم شود، مطمئن باشید نصف بازیگران زن سینما باید بیکار باشند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت