بازیگر «جان ویک» به بیست سال قبل باز می گردد +عکس

کد خبر: 977889

جدیدترین تصاویر از فیلم سینمایی «بیل و تد با موسیقی مواجه می‌شوند» با بازی کیانو ریوز بازیگر مطرح آثار همچون ماتریکس و «جان ویک» توسط کمپانی سازنده این اثر سینمایی منتشر شد.

خبرگزاری میزان: جدیدترین تصاویر از فیلم سینمایی «بیل و تد با موسیقی مواجه می‌شوند» با بازی کیانو ریوز بازیگر مطرح آثار همچون ماتریکس و «جان ویک» توسط کمپانی سازنده این اثر سینمایی منتشر شد.

نکته قابل توجه درباره این فیلم سینمایی را می‌توان در گریم جالب توجه و تازه «کیانو ریوز» در قامت بازیگر نقش اول این اثر سینمایی دانست. «بیل و تد با موسیقی مواجه می‌شوند» در ژانر علمی تخیلی و کمدی ساخته شده و جزو آثار در شرف اکران طی سال آتی میلادی است.

بازیگر «جان ویک» به بیست سال قبل باز می گردد

«بیل و تد با موسیقی مواجه می‌شوند» نام یک فیلم سینمایی در ژانر کمدی و علمی تخیلی به کارگردانی دین پاریوت. این سومین قسمت از این مجموعه فیلم‌های «بیل و تد» می‌باشد. قسمت اول با عنوان ماجراجویی بسیار عالی بیل و تد (۱۹۸۹) و قسمت دوم با نام سفر وحشیانه بیل و تد (۱۹۹۱) اکران شده و با اقبال خوبی روبرو شدند.

کیانو ریوز و الکس وینتر بازیگران اصلی هر سه قسمت می‌باشند. در حال حاضر قرار است این فیلم در تاریخ ۲۱ اوت سال ۲۰۲۰ برای اکران قرار بگیرد. این مجموعه فیلم داستان دو نوجوان تنبل است که در زمان سفر می‌کنند.

بازیگر «جان ویک» به بیست سال قبل باز می گردد

تولید و فیلمبرداری اولیه در ۱۷ ژوئن ۲۰۱۹ آغاز شد، در حالی که فیلمبرداری بازیگران در اول ژوئیه ۲۰۱۹ آغاز شد. بخش عمده فیلمبرداری در ژوئیه ۲۰۱۹ در نیواورلئان انجام شد. سر انجام فیلمبرداری در تاریخ ۲۴ اوت ۲۰۱۹ به اتمام رسید.

کیانو ریوز در نقش لوگان تئودور، الکس وینتر به عنوان ویلیام، ویلیام صدلر به عنوان مرگ، برجیت لاندی پین نقش بیلی لوگان، سامارا بافندگی به عنوان تئا پرستون، آنتونی کاراریگان به عنوان یک آنتاگونیست، جیلیان بل به عنوان دکتر خانواده تیلور وود و هال لاندون جونیور به عنوان کاپیتان جاناتان لوگان در این فیلم به عنوان بازیگر حضور خواهند داشت.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها