خانم بازیگر: بازی در برخی نقش‌ها واقعا برای من زشت است! +عکس

کد خبر: 978879

بازیگر سریال آرایشگاه زیبا گفت: خیلی وقت است که در هیچ کاری بازی نکرده ام، البته این را بگویم که خودم خواستم در هیچ فیلمی بازی نکنم، زمانی پیشنهاد زیاد داشتم که اکثریت آنها را به دلیل کیفیت بد فیلمنامه و نقش سطحی رد کردم.

خبرگزاری میزان: پری امیرحمزه بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: خیلی وقت است که در هیچ کاری بازی نکرده ام، البته این را بگویم که خودم خواستم در هیچ فیلمی بازی نکنم، زمانی پیشنهاد زیاد داشتم و اکثریت آن‌ها را به دلیل کیفیت بد فیلمنامه و نقش رد کردم، واقعیت آنقدر پیشنهادات را رد کردم که شاید کارگردانان فکر کردند که من دیگر نمی‌خواهم کار کنم.

وی در همین راستا ادامه داد: پیشنهادات زیادی طی سال‌های گذشته داشتم، اما نقش‌ها به شکلی نبودند که خودم دوست داشته باشم در آن‌ها به ایفای نقش بپردازم، بازیگری هم نیستم که الکی به پیشنهادات نه بگویم، اما به واقع بازی در برخی فیلم‌ها برای من زشت است.

بازیگر آرایشگاه زیبا: بازی در برخی نقش‌ها واقعا برای من زشت است

بازیگر سریال «کارگاه شمسی» فیلمنامه را مهمترین عامل پذیرش نقش دانست و افزود: به طور معمول وقتی به من برای بازی زنگ می‌زنند در ابتدا برای رعایت احترام فیلمنامه را درخواست می‌کنم و آن را می‌خوانم، اما متاسفانه طی ماه‌ها و سال‌های گذشته فیلمنامه‌هایی پیشنهاد شده که بازی نکردن در آن‌ها خیلی بهتر از ایفای نقش است.

وی با اشاره به علاقه خود برای بازگشت به بازیگری اذعان کرد: البته این را بگویم که کار خوب اگر وجود داشته باشد بدون شک در آن‌ها بازی می‌کنم، می‌خواهم در چند اثر خوب بازی کنم که به یادگار از من بماند و اگر کسی فیلمنامه خوبی داشته باشد بدون شک و به سرعت آن را می‌پذیرم، اما متاسفانه هنوز این اتفاق نیفتاده است.

بازیگر آرایشگاه زیبا: بازی در برخی نقش‌ها واقعا برای من زشت است

امیرحمزه با اشاره به لطف همیشگی مردم به خود خاطرنشان کرد: مردم مرتب از من می‌پرسند که چرا بازی نمی‌کنم، ولی باور کنید نمی‌دانم چه بگویم، گا‌ها بهانه می‌آورم و می‌گویم در حال استراحت هستم، من مجبورم به مردم اینگونه بگویم، زیرا مردم نباید از این اتفاقات سینما و بازیگری با خبر شوند، آن‌ها کلی خاطره خوب بازیگرانشان دارند که نمی‌خواهند خراب شود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت