نقش مهمی که دواین جانسون به تام کروز باخت +عکس

کد خبر: 987073

دواین جانسون ستاره معروف فیلم‌های اکشن اعلام کرد پس از باختن یک نقش در فیلم «جک ریچر» به تام کروز، به فیلم هابز و شاو پیوسته است.

نقش مهمی که دواین جانسون به تام کروز باخت +عکس

باشگاه خبرنگاران: به نقل از مووی وب، دواین جانسون یکی از موفق‌ترین بازیگران هالیوودی است که اکنون در این صنعت فعالیت می‌کند، اما حتی این بازیگر هم نقشی را که دوست داشت بازی کند از دست داده است.

این کشتی گیر سابق، در صفحه اجتماعی خود به سوالات هوادارانش پاسخ می‌داد و صحبت‌های خودش را با نقشی که برای بازی به آن علاقه داشت، ولی آن را از دست داده است، به پایان رساند. این نقش، یکی از شخصیت‌های اصلی فیلم سینمایی «جک ریچر» بود که در سال ۲۰۱۲ منتشر شد.

او گفت: سوالات خوبی در موضوع حرفه من در فیلم‌ها پرسیده می‌شود. یکی آنکه نقشی بوده که دوست داشته باشم آن را بازی کنم، اما آن را به بازیگر دیگری باخته باشم؟ بله. این نقش، جک ریچر بود و تام کروز برای نقش آفرینی انتخاب شد. کار جهان بسیار بامزه است، در زمانی که گزینه بازی در این فیلم برای من منتفی شد، موقعیت دیگری ایجاد شد تا نقشی که در خونم است بازی کنم. یعنی نقش لوک هابز در فیلم سینمایی «سریع و خشن: هابز و شاو».

شاید اگر کمپانی پارامونت تصمیم بگیرد فیلم سینمایی جک ریچر را ریبوت کند، آن‌ها دواین جانسون را برای نقش این فیلم در نظر بگیرند. زمانی که نقش این فیلم به تام کروز داده شد، جانسون کاملا ناامید شده بود.

نقش مهمی که دواین جانسون به تام کروز باخت

او در ادامه گفت: در هالیوود تعدادی از بازیگران هستند که می‌توانند برای یک نقش خاص رقابت کنند چرا که در زمینه‌هایی مثل شباهت‌های ظاهری، رنگ پوست، جثه و ... مشترک هستند. خوشبختانه برای من، بازیگران مشابه زیادی وجود ندارند. پس تمامی نقش‌هایی که از ابتدای فعالیتم بازی کردم برای شخص من طراحی و ساخته شده بودند البته غیر از فیلم جک ریچر. این فیلم حدودا برای ۱۰ سال پیش است و زمانی که تام کروز بزرگترین ستاره فیلم‌های سینمایی در جهان بود، اما من نبودم.

گفتنی است فیلم سینمایی «هابز و شاو» با بازی دواین جانسون فروش خوبی داشت و مدتی قبل ساخت قسمت دوم آن نیز تایید شد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها