لحظه چندش آور بلعیدن موش توسط مرغ دریایی! +فیلم

کد خبر: 1003881

بلعیده شدن یک موش غول پیکر توسط مرغ دریایی در یکی از خیابان‌های شهر رم ایتالیا موجب وحشت شاهدان عینی شد.

باشگاه خبرنگاران: مرغان دریایی از جمله پرندگانی هستند که در دریا‌ها و اقیانوس‌ها زندگی می‌کنند. آن‌ها اغلب در جزایر ساحلی و بویژه در صخره‌های سنگی نزدیک ساحل تخم گذاری می‌کنند. مرغان دریایی به ندرت روی خشکی دیده می‌شوند و عمدتا از ماهی مرکب و بچه ماهی‌ها تغذیه می‌کنند.

اما ویدئویی که به تازگی منتشر شده است صحنه‌ای عجیب را در یکی از خیابان‌های ایتالیا به تصویر می‌کشد. این ویدئو صحنه بلعیده شدن یک موش غول پیکر توسط پرنده دریایی را در یکی از خیابان‌های شهر رم نشان می‌دهد. در این ویدئو در حالی که این پرنده دریایی در پیاده رو دیده می‌شود در یک لحظه موش غول پیکر را در داخل دهان خود فرو برده و آن را می‌بلعد. این اتفاق در مقابل چشمان حیرت زده تعدادی از اهالی محلی رخ داد. در این ویدئو صدای این افراد که با دیدن این صحنه دچار وحشت شده اند شنیده می‌شود. این ویدئو از زمان انتشار در فضای مجازی تاکنون بیش از ۳ میلیون بیننده داشته است.

انتشار این ویدئو با واکنش‌های کاربران محلی همراه بود و بسیاری از آن‌ها از مسئولان محلی به خاطر کثیف بودن خیابان‌ها و پیاده رو‌ها که به محل جولان موش‌ها و سایر حیوانات موذی تبدیل شده انتقاد کردند. یکی از کاربران ایتالیایی با نام «جیان کارلو جیاکومِتی» در کامنتی نوشت: «رم، به پایان رسیده است (کار رم تمام است). پرنده‌های دریایی موثرتر از مسئولان شهر ما عمل می‌کنند.»

بنا به گزارش رسانه‌های محلی ایتالیا، شکار موش‌ها توسط پرنده‌های دریایی در خیابان‌های رم اتفاقی غیرمعمول است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت