رونمایی از نامه پدر بازیگر زن معروف بعد از مرگ +عکس

کد خبر: 1004188

ماهایا پطروسیان، نامه ای 2 سال بعد از مرگ پدرش در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

رونمایی از نامه پدر بازیگر زن معروف بعد از مرگ +عکس

رکنا: ماهایا پطروسیان از نامه ای که در یکی از تولدش هایش از پدرش هدیه گرفته بود رونمایی کرد و نوشت:

"فردا دوازدهم تیرماه میشود دو سال که رفتی، که نیستی...، یک چیزهایی از «من» ، در آن تاریخ و روز ماند و با «من» به این روزها نیامد، و دیگر هم نخواهد آمد.

عکس دوم کارتی است که پدرم برای تولدم به همراه هدیه از طرف خودش و خانواده بهم داده بود، و در آن از دغدغه های آن روزهایم گفته، همان موقع که خواندمش اشک در چشمانم نشست ، از اینکه چطور با وجود آنکه در مورد بعضی از آنها کم و یا کوتاه با او حرف زده بودم، اما او چقدر زیاد و چطور عمیق آنها را در من دیده و حس کرده بود و بهشان در نوشته اش اشاره کرده بود...، چنین نزدیکی‌های روحی و ژرفی در زندگی هر انسانی بسیار کم و شاید یکی دو بار رُخ دهد...،خدا عزیزانتان را حفظ کند."

ماهایا پطروسیان متولد۱۳ دی ۱۳۴۸ در تهران است. او هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون اهل ایران است. او از دانشکدهٔ هنرهای زیبای دانشگاه تهران در رشتهٔ تئاتر فارغ‌التحصیل شد. با بازی در فیلم عشق و مرگ به کارگردانی محمدرضا اعلامی پا به عرصهٔ سینما گذاشت و با بازیگری در فیلم‌های پردهٔ آخر، دیگه چه خبر، نابخشوده، و کمکم کن در سینمای ایران مشهور شد.وی برای فیلم پردهٔ آخر برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش دوم زن شد

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها