اقدام خطرناک پلیس برای متوقف کردن راننده فراری! +فیلم

کد خبر: 1005129

مامور پلیس برای متوقف کردن خودروی یک راننده فراری، صحنه خطرناکی را در اتوبان چین رقم زد.

باشگاه خبرنگاران: یکی از مواردی که افسران پلیس ممکن است در طول شیفت کاری خود با آن روبه رو شوند تعقیب و گریز مجرمان در خیابان‌های داخل یا خارج از شهر است. شاید بار‌ها در ویدئو‌های مختلف صحنه‌هایی از تعقیب و گریز پلیس با مجرمان را مشاهده کرده باشید، اما ویدئویی که به تازگی منتشر شده است صحنه تعقیب یک راننده فراری توسط افسر پلیس محلی شهر «چِنگ گوان» واقع در استان هونان چین را به تصویر می‌کشد.

این مامور پلیس پس از آنکه مشاهده کرد راننده این خودرو در حال فروش CD‌های غیرمجاز در کنار خیابان است، برای دستگیر کردن او اقدام کرد. ظاهراٌ راننده خودرو بلافاصله سوار بر ماشین خود شده و اقدام به فرار می‌کند که مامور پلیس نیز با پریدن روی کاپوت عقب خودرو تلاش می‌کند تا او را متوقف کند. در ویدئویی که توسط دوربین دش‌کم یکی از خودرو‌ها در نزدیکی تونل اتوبان گرفته شده، وضعیت خطرناک این مامور پلیس را بر روی کاپوت خودرو نشان می‌دهد.

سرانجام با همکاری رانندگان دیگر راننده خودروی فراری مجبور به توقف شد و پلیس او را دستگیر کرد. راننده خودروی فراری پس از بازداشت از افسر پلیس بخاطر فرار و ایجاد ترس و وحشت برای او عذرخواهی کرد. قرار است این مرد که هویتش اعلام نشده روانه دادگاه شود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت