تصاویری متفاوت از پادشاه عربستان در بیمارستان!

کد خبر: 1008553

ملک سلمان بن عبدالعزیز پادشاه 84 ساله عربستان که از التهاب کیسه صفرا رنج می‌برد در بیمارستان ملک فیصل در ریاض تحت مداوا قرار دارد.نشست شورای وزیران به‌ریاست سلمان بن عبدالعزیز از مقر بستری وی در بیمارستان تخصصی ملک فیصل در ریاض برگزار شد.

فرارو: در آغاز این نشست، سلمان بن عبدالعزیز از همه‌ کسانی که جویای احوالش شدند قدردانی کرد.

پس از آن، شورای وزیران از آمادگی‌های نهادهای دولتی مربوط به برگزاری حج و برنامه‌های امنیتی، پیش گیرانه، انتظاماتی و خدماتی لازم برای برگزاری موسم حجی ایمن، همراه با رعایت موازین بهداشتی با توجه به انتشار ویروس کرونا اطمینان حاصل نمودند.

دکتر ماجد القصبی، ‌سرپرست وزارت اطلاع رسانی عربستان پس از پایان این نشست در گفتگو با خبرگزاری رسمی عربستان سعودی واس اظهار داشت: شورای وزیران در نشست امروز خود گزارش‌های مربوط به انتشار ویروس کرونا در عربستان سعودی و تدابیر اتخاذ شده برای مقابله با آن، همچنین آمارهای ابتلا و بهبود یافتگی در عربستان سعودی و خدمات ارائه شده به بیماران در مناطق مختلف کشور را مورد بررسی قرار دادند.

ملک سلمان بن عبدالعزیز پادشاه 84 ساله عربستان که از التهاب کیسه صفرا رنج می‌برد در بیمارستان ملک فیصل در ریاض تحت مداوا قرار دارد.

از زمان برگزیده شدن او به پادشاهی در سال 2015 شرایط جسمی ملک سلمان همواره محل گمانه‌زنی بود. از جمله گفته می‌شود او دست کم یک بار دچار سکته مغزی شده که حرکت دست چپ او را محدود کرده است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت