تولید ماسک‌های LED برای دوستداران مد +عکس

کد خبر: 1009885

یک طراح لباس ماسک‌هایی با نمایشگر LED، برای طرفداران مد و فشن تولید کرده است.

تولید ماسک‌های LED برای دوستداران مد +عکس

باشگاه خبرنگاران: این روز‌ها شیوع بیماری کووید-۱۹ بسیاری از کشور‌های دنیا را درگیر خود کرده است. این بیماری هر روز قربانیان بیشتری می‌گیرد و روز به روز به این رکورد افزوده می‌شود. با این حال، همه ما با رعایت فاصله اجتماعی از دیگران، خودمراقبتی و انجام دستورالعمل‌هایی مانند استفاده از ماسک و دستکش می‌توانیم از ابتلای خود به این ویروس جلوگیری کنیم. سازمان جهانی بهداشت اعلام کرده است که استفاده از ماسک باید اجباری باشد؛ در این راستا ماسک‌های پارچه‌ای تولید شده در خانه هم می‌توانند گزینه مناسبی برای مبارزه با ویروس کرونا به حساب بیایند.

ماسک‌های بهداشتی و پارچه‌ای این روز‌ها جزوی از لباس ما به حساب می‌آیند و در چنین شرایطی، طراحان مد و فشن دست به اقدامات جالبی می‌زنند تا این لباس‌ها را با شیوه‌های مختلف به‌روزرسانی کنند و به آن‌ها طرح و نقش خاصی دهند. به همین دلیل یک طراح مد و فشن به نام «چلسی کلوکاس» یک ماسک طراحی کرده که با فناوری آمیخته شده است؛ ماسک‌های صورت LED. کلوکاس این ماسک‌ها را فقط برای این طراحی کرده است تا بتواند بر جذابیت ماسک‌های تولیدی‌اش بیفزاید.

تولید ماسک‌های LED برای دوستداران مد

کلوکاس درباره طراحی این ماسک‌های جالب در مصاحبه‌ای گفت که وی تمام اجزای آن را در دسترس داشت و سپس با قرار دادن آن‌ها کنار هم و آپلود کردن ویدیوی نحوه ساختن آن در یوتیوب توانست این ماسک‌ها را به جهان معرفی کند. پس از این ویدئوی آموزشی مردم از او برای ماسک‌های آماده درخواست کردند. وی در ادامه به این موضوع اشاره کرد که هیچ چشم‌داشت مالی از طراحی این ماسک‌ها نداشته و به همین دلیل درآمد حاصل از فروش این ماسک‌ها را که حدود ۵ هزار دلار بود به صندوق امداد کووید-۱۹ سازمان بهداشت جهانی اهدا کرده است.

کلوکاس افزود که خریداران این ماسک‌های LED از مشتریان معمول او نبوده و از هر نوع قشری خواستار خرید این ماسک‌ها هستند. همچنین مشخص شده است که از بین مشتریان وی، مرد‌هایی که معمولا پیرو مد و فشن نیستند، این نوع ماسک‌ها را خریداری کرده‌اند.

ماسک‌های صورت LED یک نمایشگر ماتریکس LED دارند و دارندگان آن‌ها می‌توانند شکل‌ها، نوشته‌ها و حتی رنگ نور چراغ‌های آن را خودشان کنترل کنند. جنس این ماسک‌ها به گونه‌‎ای است که می‌توان به راحتی با آن‌ها نفس کشید و همچنین اجزای آن از هم جدا می‌شوند تا بتوان آن را شست یا آن را به یک ماسک معمولی تبدیل کرد. علاوه بر اجزای ماسک، یک باتری هم برای آن در نظر گرفته شده تا بتواند نمایشگر را روشن نگه دارد.

انتهای پیام/

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها