لحظه فرار سارقان مسلح طلافروشی اسلامشهر +فیلم

کد خبر: 1011939

سارقان مسلح پس از سرقت از طلافروشی اسلامشهر از محل گریختند.

خبرگزاری مهر: پیش از ظهر پنج شنبه سارقان که سه نفر از آنها مسلح بودند، طی یک عملیات که شباهت بسیاری به فیلم‌های سینمایی داشت از یک طلا فروشی در محله «باغ فیض» اسلامشهر سرقت کردند.

در این سرقت به ادعای برخی افراد مطلع ۶ کیلو طلا و جواهر به سرقت رفته اما هنوز منابع رسمی این میزان را تأیید نکرده‌اند و بررسی‌ها درباره این حادثه ادامه دارد.

ساعتی قبل مسعود مرسلپور، رئیس شورای تأمین شهرستان به همراه جمعی از مسئولان امنیتی و انتظامی در محل حادثه حاضر شد و دستورات لازم را برای تسریع در کشف سارقان صادر کرد.

تنها دقایقی بعد از بروز این حادثه نیروهای انتظامی عملیات متعددی برای یافتن سارقان آغاز کرده‌اند.

سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در اسلامشهر

سارقین مسلح از یک واحد صنفی طلا فروشی در اسلامشهر چند کیلوگرم طلا از مغازه سرقت کردند.

پیش از ظهر امروز چند فرد مسلح وارد یک مغازه طلا فروشی در خیابان باغ فیض اسلامشهر شده و با تهدید فروشنده چند کیلوگرم طلا از این مغازه به سرقت برده و از محل متواری شدند.‌

در پی وقوع این سرقت مسلحانه که بدون تیراندازی انجام شد، مامورین نیروی انتظامی با تماس‌های مردمی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از موضوع مطلع و بلافاصله در محل سرقت حاضر و اقدام به انجام تحقیقات پلیسی و تشکیل پرونده برای کشف سرنخ های این سرقت شدند.

بنابر اظهارات کارشناسان نیروی انتظامی این بار هم ضعف در رعایت نکات امنیتی مغازه‌های جواهر فروشی، زمینه وقوع این سرقت مسلحانه را به وجود آورده که خوشبختانه با عدم مقاومت فروشنده سارقین بدون شلیک گلوله‌ای، فقط طلاها را به سرقت برده و هیچ مجروح و خسارت جانی بر جای نگذاشتند.

با تشکیل پرونده، تحقیقات پلیس برای دستگیری سارقین ادامه دارد که به محض کسب اطلاعات جدید، مراتب اطلاع رسانی خواهد شد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت