خوش شانسی گردشگران هنگام سقوط خودرو از صخره! +تصاویر

کد خبر: 1012887

گردشگرانی که در لحظه سقوط خودرو از بالای صخره به ساحل دریا رفته بودند با خوش شانسی از مرگ گریختند.

خوش شانسی گردشگران هنگام سقوط خودرو از صخره! +تصاویر

باشگاه خبرنگاران: تعدادی از گردشگران محلی که در یکی از سواحل انگلیس حضور داشتند از حادثه سقوط خودرو جان سالم به در بردند. این خودرو پس از آنکه از کنترل راننده خارج شد از ارتفاع حدود ۶ متری به پایین صخره سقوط و روی چادر گردشگران فرود آمد. در لحظه سقوط خودرو، گردشگران برای تفریح به ساحل دریا رفته بودند و در داخل چادر‌های خود در زیر صخره بلند حضور نداشتند.

این راننده هنگام توقف در حاشیه جاده کنترل خودرو را از دست داد و خودروی مشکی او از بالای صخره به پایین سقوط کرد. این حادثه در تاریخ ۶ آگوست در ساحل «ماوگان پورت» واقع در کورنوال رخ داد. با وجود آنکه خودرو در قسمتی از ساحل شلوغ فرود آمده بود، اما خوشبختنانه در لحظه وقوع حادثه گردشگران برای قایق سواری به ساحل رفته بودند.

این در حالی بود که بنا به گزارش رسانه‌های محلی و به گفته مسئولان محلی در صورت حضور گردشگران این حادثه با تلفات جانی همراه بود. در این حادثه راننده خودرو نیز که دچار شوک شده بود با جراحت سطحی از مرگ گریخت. گردشگران بلافاصله به کمک او شتافتند و راننده پس از بیرون کشیدن شدن از داخل خودرو به بیمارستان «تِرِلیسک» منتقل شد. خوشبختانه فرد دیگری در این حادثه دچار آسیب نشد. پلیس علت حادثه را بی احتیاطی راننده اعلام کرد. تحقیقات پلیس در این باره ادامه دارد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها