خروسی که صاحبش را نقره داغ کرد! +عکس

کد خبر: 1015434

خروس بی محل که موجب اذیت و آزار همسایگان می‌شد موجب شد تا صاحبش به دردسر بیافتد.

خروسی که صاحبش را نقره داغ کرد! +عکس

باشگاه خبرنگاران: خروس‌ها در میان حیوانات از دیرباز، به سحرخیزی مشهور بوده اند. حتی سحرخیزی این حیوان به برخی از افراد که قصد انجام کار‌های خود در اول وقت را دارند بسیار کمک کننده است. اما در میان شاید همه از سحرخیزی خروس خوشنود و راضی نبوده و حتی صدای این حیوان را مزاحمتی برای خواب خوش صبحگاهی خود قلمداد کنند. این اتفاقی است که به تازگی نیز در یکی از مناطق کشور ایتالیا رخ داده است.

«آنجلو بولِتی»، مرد ۸۳ ساله اهل شهر «کاستیراجا ویداردو»، واقع در ناحیه لمباردی ایتالیا پس از آنکه موفق به جلوگیری از آوازخوانی خروسش در هنگام صبح نشد مبلغ ۱۶۶ یورو (۲۰۰ دلار) جریمه شد. خروس این مرد سالخورده هر روز ساعت ۴.۳۰ صبح شروع به آوازخوانی و ایجاد مزاحمت برای همسایگان می‌کرد. آنجلو با وجود آنکه طبق قوانین محلی، خروسش را در فاصله ۱۰ متری از منازل اطراف نگهداری می‌کرد، اما بدلیل ایجاد آلودگی صوتی توسط این حیوان با شکایت همسایگان روبه رو شد.

پلیس پس از دریافت شکایت از سوی تعدادی از همسایگان اقدام به بررسی این موضوع و پس از محرز شدن آلودگی صوتی خروس برای همسایگان آنجلو را به مبلغ ۲۰۰ دلار جریمه کرد. اما آنجلو که از این جریمه ظاهرا بسیار عصبانی شده بود در مصاحبه با روزنامه ایتالیایی II Citadino گفت: «واقعا شوکه شده ام و حرفی برای گفتن ندارم. چه کار دیگری باید انجام می‌دادم؟ آن‌ها می‌توانستم قبل از در نظرگرفتن جریمه مرا مطلع کنند. من قانون محلی فاصله ۱۰ متری را رعایت کرده بودم. واقعا درک نمی‌کنم.»

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها