کودک قهرمان، جان دوستش را نجات داد +عکس

کد خبر: 1016126

کودک ۳ ساله با دیدن دوست خود که در مقابل چشمانش در حال غرق شدن در استخر بود وارد عمل شد و او را نجات داد.

کودک قهرمان، جان دوستش را نجات داد +عکس

باشگاه خبرنگاران: ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه نجات یک کودک برزیلی را در یکی از استخر‌های این کشور به تصویر می‌کشد. «هِنریکو» ۳ ساله قصد برداشتن حلقه شنا از داخل استخر را داشت که ناگهان به داخل آب سقوط کرد و در معرض غرق شدن قرار گرفت. در این لحظه «آرتور اُلیویِرا»، دوست هنریکو که در کنار لبه استخر شاهد این صحنه بود بلافاصله وارد عمل شد و او را از آب بیرون کشید.

کودک قهرمان، جان دوستش را نجات داد

این اتفاق اوایل ماه آگوست در منطقه «اینتاپِرونا» واقع در شمال شهر ریودوژانیرو و در خانه ویلایی متعلق به خانواده آرتور رخ داد. در لحظه وقوع حادثه این دو کودک تنها در خانه حضور داشتند. بنا به گزارش رسانه‌های برزیل هنریکو بدون اطلاع مادرش خانه را ترک و به خانه دوستش رفته بود.

ویدئویی که توسط دوربی مدار بسته تهیه شده است واکنش این پسر قهرمان را نشان می‌دهد. در این ویدئو آرتور با دیدن دوستش که در داخل استخر در جدال با مرگ است در حالی که سراسیمه به نظر می‌رسد موفق می‌شود او را از مرگ نجات دهد. آرتور با گرفتن دست‌های هنریکو او را به کنار استخر کشیده و سپس به او در بیرون آمدن از آب کمک می‌کند.

مادر آرتور، قهرمان کم سن و سال این حادثه با انتشار این ویدئو در فیسبوک خود نوشت: «پسرم آرتور، زندگی دوستش را نجات داد. وقوع این حادثه زنگ خطر را برای افرادی که در داخل خانه‌های خود دارای استخر هستند به صدا درآورد تا مراقب فرزندان کم سن و سالشان باشند. خدا را شکر می‌کنم که آخر این حادثه با شادی تمام شد، چون خدا پسر مرا مراقب هنریکو قرار داده بود. پسرم، آرتور کوچک من، یک قهرمان واقعی، قهرمان زندگی من، مایه افتخار و غرور من.»

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها