لحظع دیدار فیل مادر پس از ۱۲ سال با دختر و نوه‌هایش +عکس

کد خبر: 1016349

فیل مادر که بیش از ۱۰ سال در باغ وحش برلین زندگی کرده بود، در بازگشت به باغ وحش هاله در شرق آلمان دختر ۱۹ ساله و نوه‌هایش را دید و یک صحنه دل‌انگیز و تکان‌دهنده از مهربانی حیوان‌های وحشی خلق کرد.

همشهری آنلاین: به نقل از دیلی میل، پوری ۳۹ ساله ۱۲ سال گذشته را در باغ وحش برلین زندگی کرد و هفته پیش نزد اعضای خانواده‌اش در باغ وحش برگزو در هاله بازگردانده شد. او وقتی دختر ۱۹ ساله‌اش و دو فرزند او را (برای نخستین بار) دید، خرطومش را از قفس کناری دراز کرد تا به این شکل محبت و مهربانی را به تانا و نوه‌های خود نشان بدهد.

وقتی فیل مادر پس از ۱۲ سال دختر و نوه‌ها را می‌بیند +عکس

مسئولان برگزو اعلام کرده‌اند خانه فیل مادر را از فرزندان و نوه‌هایش را برای مدتی نه‌چندان طولانی جدا کرده‌اند تا فرآیند آشنایی دوباره به شکل تدریجی شکل بگیرد. هر چند بازدیدکنندگان باغ وحش می‌توانند در فضای باز همه فیل‌ها را از نزدیک ببینند. چند روز دیگر قرنطینه پوری به پایان می‌رسد و او بار دیگر نزد دخترش تانا بازمی‌گردد.

وقتی فیل مادر پس از ۱۲ سال دختر و نوه‌ها را می‌بیند +عکس

پوری در ۱۹۸۱ در زیمبابوه به دنیا آمد و اندکی بعد به باغ وحش ماگدبورگ در آلمان منتقل شد. او از ۱۹۸۳ تا ۱۹۹۷ در این باغ وحش زندگی کرد و بعد برای برنامه تولید مثل به تایرپارک برلین فرستاده شد؛ جایی که در ۲۰۰۱ نخستین دخترش تانا را به دنیا آورد. در حیات وحش فیل‌ها، دختر‌ها معمولا تا پایان عمر پیش مادرشان زندگی می‌کنند، اما پسر‌ها به محض رسیدن به سن بلوغ از خانواده جدا می‌شوند و راه خود را می‌روند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها