پرش حیرت انگیز مرد هندی از روی مانع پربیننده شد! +فیلم

کد خبر: 1021473

ویدئویی که پرش حیرت انگیز مرد هندوستانی از روی یک مانع بلند را نشان می‌دهد مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

باشگاه خبرنگاران: روزانه ویدئو‌های بی‌شماری با موضوعات مختلف در فضای مجازی منتشر می‌شود. از ویدئو‌های سرگرمی گرفته تا ویدئو‌های آموزشی و ورزشی. اما برخی از این ویدئو‌ها آنقدر جذاب هستند که توجه کاربران زیادی به آن‌ها جلب می‌شود، مانند ویدئویی که استعداد باورنکردنی یک مرد هندوستانی در پرش از مانع بلند را به تصویر می‌کشد.

در این ویدئو این مرد با استفاده از یک سکو به هوا پریده و از روی یک مانع بلند عبور می‌کند. همچنین در ادامه فیلم مشاهده می‌شود این مرد جوان پس از دورخیز به سمت سکوی ارتجاعی خیز برداشته و با قرار دادن پای خود روی سکو به هوا می‌پرد. این ویدئو نشان می‌دهد این مرد با پرشی بلند خود را به بالای مانع ایجادشده رسانده و به طرزی شگفت انگیز از آن عبور می‌کند.

در انتهای این ویدئو مرد هندی بدون آنکه تعادل خود را از دست بدهد به شکلی موفقیت آمیز روی زمین فرود می‌آید. تعدادی از افراد محلی نیز از نزدیک شاهد هنرنمایی حیرت انگیز این مرد بودند. ویدئوی مذکور در یکی از مناطق روستایی ایالت پنجاب هند تهیه شده است. نام این مرد بااستعداد هنوز مشخص نشده است.

این ویدئو پس از انتشار در توئیتر توجه کاربران را به خود جلب کرد. ویدئوی پرش اعجاب انگیز مرد هندی از روی مانع از زمان انتشار تاکنون بیش از ۶۰ هزار بیننده داشته است. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود و بسیاری استعداد این مرد در پرش از مانع را مورد ستایش قرار دادند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها